Karışık Kumaş Alanlar

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Kumaş. Kumaş dokuma, örme, örgü ya da örgü ve liflerin bağlanması yoluyla yapılan bir tekstil malzemesine gelir. ==  = HER TÜRLÜ - SPOT - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR. 0536 336 43 43 - Stok Kumaş Almak Bizim İşimiz-Terim kumaş atölyesi anlamına gelen Latince terim fabrica kökeni vardır. Bu bina gibi bir araya koymak olduğu anlamına gelir. Kumaş, çeşitli kriterlere göre sınıflandırılabilir. Üretiminde kullanılan lif temelinde, bu tür Cashmere, Pamuk, Kenevir, Jüt, keten, rami, ipek, yün ve asetat, akrilik, şifon, Denim, Georgette gibi sentetik ya da insan yapımı kumaşlar gibi doğal kumaşlar olarak sınıflandırılabilir , Lastex, Naylon, Organze, Polyester kumaşlar, Rayon, Saten, kadife vb Ayrıca diğerleri arasında Giyim, Perde, Perdelik, Ev Mobilya, Kapitone, Döşeme yapmak için kendi kullanım bazında kategorize edilebilir. geleneksel kumaşlar dışında , teknik ve endüstriyel kullanım için tekstilin artan talep göz önüne alındığında, çok özel kumaş da önem kazanmıştır. Bunlar arasında Zımpara dahildir, Aluminize, Tente, harmanlanmıştır, Karbon, Fiberglas, Alev Dar, Dayanıklı, Tente, Vinil

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Kumaş. Birkaç isim Kumaş Üretim Teknikleri imalat kumaş geleneksel yöntemler dokumacılık, örgü ve örgü. Daha geleneksel olmayan bir yöntem., Mekanik, termal, kimyasal ya da çözücü ile birleştirme elyaflar, dokuma Dokuma kumaş, halı ya da dokunmuş tekstil diğer türleri oluşturmak için, iki set yiv arasında, genellikle dik açılarda, inter-şerit kalma olarak tanımlanmaktadır. Bugün bu süreç çoğunlukla seri üretim için otomatik edilir. İçinde, iplik, iki farklı çözgü set adı verilen ve doldurma veya atkı bir kumaş oluşturmak için birbirleri ile içiçe geçmektedir.0.00- nHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Dokuma tezgahının ön arka çalıştırmak boyuna ipliklerinin çözgü denir. Çapraz iplikler, dolum ya da atkı bulunmaktadır. Bir dokuma dolgu iplikleri. Içlerinden dokuma karışık kumaş alan  sırasında yerinde çözgü ipliklerini tutmak için bir cihaz Örgü kumaş yapımında en yaygın yöntem, örme, dokuma sonra. Bir iplik örme kumaşlar simetrik döngüler veya dikiş oluşturan bir kıvrımlı bir yol izler. Birbirine döngüler boyuna çalıştırdığınızda, her satır bir wale denir. Bir ilmek çubuğu dokuma çözgü ile karşılaştırılabilir. Döngüler kumaşın üzerinde çalıştırdığınızda, her satır bir ders denir.

Bir ders doldurma veya atkı karşılık gelir. Atkı ve çözgü örmeciliğinin: karışık örme kumaş alanlar iki ana çeşidi vardır. Atkı örgü, bir sürekli iplik kumaşa içerisinde oluşturur. Çözgü örme olarak, ipliklerin bir dizi kumaşın uzunlamasına yönünde Galler oluşturur. örgü bir örgü, bir çapraz örtüşen desen, üç ya da daha çok iplik şeridini, şeritler ya da uzunlukları birbirinin yapılır bir şey gibi bir ip. Örgü karma takviye yapıları için gerekli olan önemli imalat yöntemlerden biridir. Bu üreticinin amaca uygun herhangi bir yönde ipliklerin içe geçmesiyle yapılır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın