Kaşmir Kumaş – Takım Elbise Kumaşı – Kumaş Türü

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Pek çok erkek için bir blazer bir zorunluluk-kendi öğedir. Sadece erkekler yarı-resmi etkinlikler için dressier bakmak, ama ceket, aynı zamanda birçok benzersiz ve___HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 Stok Kumaş Almak Bizim İşimiz farklı görünüyor için gömlek ve pantolon geniş bir yelpazede ile eşleştirilmiş olabilir yardımcı olabilir. Bir ceket satın alırken, bir adam maddi düşünmek gerekir. Bu ipek gibi yün dahil olmak üzere birçok klasik seçimler, ancak birkaç diğer malzemeler, oldukça popüler hale geliyor vardır. Bu giysinin nefes, bak, ve takan sıcak tutmak için yeteneğini belirler çünkü blazer maddi önemlidir.

Kaşmir Blazers

Kaşmir keçi gelen bir sıcak, yumuşak bir kumaştır. Diğer sıcak kumaşların bazı aksine, kaşmir aslında oldukça iyi nefes. Kaşmir çok lüks hissediyor, ama lüks her ek bir ücret karşılığında geliyor. Kaşmir yapılmış bir ceket satın alma Birkaç olumsuz yanları bir daha hassas lif olarak kaşmir giysiler, dikkatli bakım ve kaşmir gerektiren olduğunu, yün ya da pamuk gibi diğer elyaf daha giymek daha eğilimli. Kaşmir blazer fantastik kış giyim vardır, ama onlar da sıcak aylarda özel günler için oldukça uygun olabilir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Kaşmir karışımı Blazers_-HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 Stok Kumaş Almak Bizim İşimiz

Kaşmir genellikle yün ile harmanlanmış. Bu ucuz bir kaşmir karışımı ile yapılan bir ceket yapacak, ama aynı zamanda ceket biraz daha dayanıklı ve aşınmaya dayanıklı yapacaktır Sadece.

Pamuk Blazers

Iyi nefes doğal bir lif olarak pamuk birçok avantaj sunuyor. Iyi nem ve takan serin tutmak, çünkü pamuk sıcak iklimlerde daha iyi performans eğilimindedir. Bu nedenle, pamuk ceketler tipik olarak kış kullanım için kaçınılmalıdır. Pamuk blazer başka büyük ikramiye olan, dayanıklı ve makine-yıkanabilir olma eğilimindedir.

Pamuk Blend Blazers

Pamuk gibi büyük bir doğal elyaf olduğu için, genellikle her iki high-end ve düşük-uç malzeme ile harmanlanmış. Pamuk ve bu blazerler nefes, konfor ve nem emme yeteneği yüksek düzeyde yer alacak kadar büyük blazer için yapmak yün birkaç karışımları vardır. Pamuk da bir ceket daha uygun hale getirmek için, polyester veya suni ipek gibi, ucuz malzeme ile harmanlanmış olacak. Bu blazer pamuk yararları birçok özelliği olsa da, onlar da kendi meslektaşları gibi nefes olmaz, ve onlar da biraz daha ucuz görünebilir.

Denim Blazers

Denim bir blazer en kumaş için doğal bir seçim gibi görünüyor olsa da, bu giysiler bir dizi şaşırtıcı derecede iyi çalışır. Aslında, doğru denim ceket bile rahat bir elbise gün çalışma içine giyilen olabilir. Denim hantal kumaş, bu nedenle ceket düzgün monte olduğundan emin olun. Bazı denim blazer da onları saf denim yapılmış blazer biraz daha esnek yapabilirsiniz kumaş karışımları bulunmaktadır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın