Keçe Kumaş – Parça Kumaş Alan

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Keçe Kumaş – Parça Kumaş Alan

Keçe yünden yapılan kumaş bir türüdür. Ham yün lifleri su veya ısı ile ya el-ele yapılan bir haddeleme veya presleme sürecinde birlikte keçeleşmiş edilir. Lifler yün işlenir gibi iç içe, kumaş yumuşak ve pürüzsüz hale gelir. Keçe kumaş ham yün elle yapmak kolaydır, çünkü bu kalitede, bu ve bireysel giyim üreticileri için ideal bir seçimdir._-HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 Stok Kumaş Almak Bizim İşimiz

Modern Kullanımları:  Bugün, keçe böyle küçük keçeleşmiş (doldurulmuş hayvanlar benzer) hayvanlar, Okuldaki kumaş el sanatları, bebek giysileri (patik, kapaklar ve ceketler), battaniye, yorgan, cüzdan, takı, yumuşak çorap, heykel ayakkabı ve çizme gibi şeyler yapmak için kullanılır ve neredeyse her şapka türü ve keçe su ile manipüle edilebilir yana iki cinsiyette (pantolon, etek, gömlek, dış giyim, vb) için giyim her parçası, bu heykel olabilir. Keçe aplike (3D tasarım) çok ayrıntılı parçaları oluşturmak için diğer keçe çalışmaları eklenebilir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Keçe giyiyor: Hem keçe ve yün yanında cilde giymek kaşıntılı bir ortak algı var ve bu bazı kişilerde, bu kaşıntı alerjik reaksiyon olabilir. Yün bazen tahrişe neden olabilir sert teller var, ama keçe pürüzsüz, ultra-yumuşak bir malzemedir. Keçe temiz yününden elde edilir, bu bir sonraki cilde giyilebilir.Sherpa_HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Keçe nefes alabilir ve aynı zamanda vücut ısısını tutar. Keçe giyim minimal emilimi ile dış yağış tutmak için mükemmel.

     Keçe Depolama: Keçeyi saklarken güve ve halı böcekleri çekebilecek, yününden elde edilir beri bakım alınmalıdır. Sedir kaplı kutuları veya çekmece hissedilen tutulması güve topları gibi kumaş koku yapmadan uzak hem zararlıları devam edecektir. Ya da zararlı bir keçe kaynağı ya da keçe giysi bir parça üzerinde bulunursa, keçe göre, tüm larva öldürmek gereken, en az 10 dakika boyunca ılık suya batırılmış edilebilir. Keçe, ısı veya uygulama (yani, kurutma), sıkma, bir presleme gibi, çamaşır makinesinin sıkma işlemi kullanmak kurutmak için keçe kalitesini değiştirir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın