Keten Kumaş Nedir ?

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Keten Kumaş Nedir ?

Keten kumaş bitki liflerinden yapılmış bir tekstil. Keten emek-yoğun üretim için, ama o elbisenin içine yapıldığında, sıcak havalarda olağanüstü serinlik ve ==  HER TÜRLÜ = STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43__ -jpgtazelik için değerlidir. Kelime “keten” linum olan keten bitkisi, ve daha önce Yunan linon için Latince kelime türetilmiştir. Bu kelime tarih düz bir çizgi belirlemek için bir keten (keten) iplik kullanımı türetilmiş İngilizce kelime “hat”, olan en önemli olan İngilizce, diğer şartlar bir dizi neden olmuştur. Bunlar teknik olabilir ancak bu sanatçılar için ne farklılıkları anlama geliyor?

Pamuk nedeniyle uygun fiyata ve germe kolaylığı arzu edilir. Daha az pahalı keten daha, özellikle öğrenciler için, yağlı ve akrilik boya için en popüler destek haline geldi ve onun ağırlığı ve yüzey dokusu göre sınıflandırılır. Düzgün hazırlanmış pamuk kanvas keten tuval benzer uzun ömürlü olan ve daha esnek ve doğru germek için daha kolaydır. Ancak, pamuk çok büyük tablolar için çok esnek olarak kabul edilir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Pamuk lifleri daha kolay keten liflerden daha germek için, tahta destek zorlamadan, keten daha sıkı pamuk uzatmak mümkündür. Keten kadar güçlü olmasa da, ağır dereceli pamuk ağırlığı ile gücü eksikliğine kadar yapabilirsiniz. petrol ve akrilik boyama hem bir akrilik alçıtaşı astar genellikle kullanılır.

==  HER TÜRLÜ = STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - -jpgPamuk Tuval

Keten kumaş nedeniyle güç ve çürümeye direnç çok daha kaliteli gereğidir. Ketenden dokunmuş, örgü boya birçok katmanı boyunca gösterebilir. yağ astar ile astarlanmalıdır bu yağlıboya için klasik standarttır. Yağ astar daha az pahalı olan bir akrilik primer, akrilik ya da yağlı boya ya da birlikte kullanılabilir. Keten asal zor ve düzgün streç olduğunu, ancak, kanıtlanmış uzun ömürlülük ile bir akıcı ve stiffest boya yüzeyi sunuyor. Bir yağ primer yüzeyi tuval pamuk ya da keten ya da uygulanacak ise, ilk tavşan deri yapıştırıcı veya PVA (polivinil asetat) boyutu boyutlandırılmalıdır. Bu da lifleri mühür ve tuval ve yağ astar arasında bir bariyer olarak hareket etmek hizmet eder. Yağ, bir un boyutlu tuval uygulanırsa, yağ sonunda fiberleri zayıflatabilir ve böylece yüzeyi üzerinde boyanmış görüntünün kalıcılığını zayıflatacaktır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın