Keten Kumaş – Reyon Kumaş

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Keten Kumaş

Pamuk gibi, keten serin ve emici ve giymek için çok rahat. Islak veya nemli aldığında nemli koşullarda yararlı bir özellik olduğu, hızla su kaybeder. Bu malzeme nispeten leke dirençli ve makine yıkanabilir edilir; ancak, takla-kurutulmuş, ve ütü zor bir iş olabilir, şemsiye kumaş .HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizözellikle de kırışık ve buruşuk kolayca olma eğilimindedir. Yüksek nem olan bölgelerde bir problem olabilir, aynı zamanda küf hassastır.

Reyon Kumaş

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Bu kumaş, giysi için uygun olan bir elyaflı malzeme oluşturmak için çeşitli kimyasal muamelelere tabi doğal selüloz, yapılır. Pamuk ve keten gibi, giymek için serin ve rahat: değil tuzak vücut ısısını yapar ve kolayca su emer, tropikal koşullarda çalışması için uygun hale. Normal rayon, ancak, sınırlı dayanıklılık vardır, ve kuru temizleme yerine yıkanmış olmalıdır. Yüksek ıslak modüllü (HWM) rayon olarak adlandırılan bu kumaşın başka bir form, daha güçlü ve makine-yıkanmış olabilir.100-Cotton-HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Onlar ışık ve ısı yansıtır çünkü genellikle, açık renkli kumaşlar, tropikal bir iklim için daha iyidir. Beyaz, bej ve pastel ortak seçenek vardır ve onlar renkli tasarımlar oluşturmak için iplikle işlemeli olabilir. Tropik temalı tekstil mat beyaz ya da şok edici desenli olmak zorunda değilsiniz; Bu dekorasyon söz konusu olduğunda seçenekler çeşitlidir.

Tropikal iklimlere Giyim de gevşek ve rahat olmalıdır. Birçok kültür vücuda hava sirkülasyonu yakın izin giysiler akan gelenekleri var. Soğutma olmasının yanı sıra, bu da tahriş, kızarıklık ve cilt enfeksiyonları önlenmesi, vücudun kuru kalmasına yardımcı olur. Aşırı kilolu insanlar da sıcak, nemli koşullarda faaliyet bir günün sonunda acı yaralarını önlemek için Reşo tabi deri alanlarında bir krem ​​veya toz kullanımını dikkate almak isteyebilirsiniz.

keten kumaş özellikleri,keten kumaş üreticileri,keten kumaş elbise modelleri,keten kumaş çeşitleri,keten kumaş renkleri,keten kumaş nasıl yapılır,keten kumaş boyası,keten kumaş fiyatları,rayon kumaş nasıldır,rayon kumaş sağlıklımı,rayon kumaş özellikleri,rayon krep kumaş,rayon nedir,rayon eşarp nedir,modanisa,maroken kumaş

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın