Kot Parçası Alıyoruz. 0536 336 43 43

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Jeans – bir giysi neredeyse tüm kadınların ve kızların talep bugün sahiptir. Ne yazık ki, doğru kot pantolon giymek ve maç hepsi yanlış kıyafeti çok garip bakacağız 1olabilir. Nasıl onlar iyi doğru kot seçmek için, onlar rakam uygun ve şüphesiz yararları vurgulamak?

Rakam Dikim 1.

Pürüzsüz ve sıkı kot size oturup nasıl itibaren, en karlı olmalıdır senin görüntünün genel görsel algı bağlıdır. Yüksek belli uyum tam kadınlarla modeller, böyle mini korse rol oynayacaktır kot pantolon gibi görkemli formların, sahipleri için ideal bir seçimdir. Kimin rakam güzellik idealleri uzaktır olanlar da dahil olmak üzere, herkes için uygun dikim Evrensel tip – ortalama iniş ile kot olduğunu.

Güzel sıska bacak için 2. Model

Kot modeli sadece mükemmel bacakları var olan kadınlar için tavsiye edilebilir. Güzel, ince bacaklar sahipleri düşünme tüm alışkın gibi nadir değildir. Belki bazen karlı avantajları vurgulamak, giysiler giymek çekinmeyin.

2Miktarı istenilen 3. Cepler eklenir

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Eğer onları daha gür hale istenilen hacmi veren cepler veya cepler, arkasında flep ile kot seçmek için görsel kalçalarınızı büyütmek isterseniz, örneğin. Ancak, bu teknik yalın kadınlar için uygundur. Bayanlar düzgün vücutlu tüm arkasında hiçbir cepleri var modelini seçmeliyim ve eğik çentikler ceplerin önüne rakam iyi kot pantolon bulmak için.

  1. ” – İnce bir sürü ve ince

Daha fazla dikkat dekor dikkat edilmelidir: “aşınmalara” varlığını kot modelleri. Vücutta kızlar ve kadınlar, yıpranmış kot görsel ölçüde bacaklarınızı artırmak dekor ile deneme ve istenmeyen dikkat çekmek için hiç değil.

5.

3Kot dünyasında son yıllarda yeni ürünlerin bir sürü var, bu modellerden biri push-up vardır. Bu kot hangi onlar biraz asansör sizin alt ve bir rahatlama yapmak vardır nedeniyle, elastik lifler vardır kumaştan yapılır.

Klasik modeller kot nedeniyle aktif talebin olduğunu fazlalaştı – gündelik giyim basit ve en uygun formları biri. Klasik mavi kot herhangi bir şekil en uygun, seyahat, çalışma, kentsel tarzı ve doğa için rahat giysiler giyim vazgeçilmez yazı için giyim olarak görülebilir.

 

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın