Krep Kumaş Georgette Kumaş

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Krep Kumaş Georgette Kumaş

Ayrıca krep olarak bilinen krep, ipek, suni ipek veya yünden yapılmış krep kumaş fitilli dokuma ağır dokulu, vardır.0766HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Bu karakteristik dalgalı, nervürlü doku sonuçlanan atkıda bükülmüş iplikler yoğun kullanılarak yapılır. Bu elbise ve takım elbise yapmak için kullanılır.

Pliseler Krep

Plisse krep kumaşa bir krep model etkilemek için yoğun silindirler kullanarak veya kimyasal o karakteristik krep gibi bir görünüm elde etmek için kumaş işleme tabi tutarak yapılır. Kumaş, genellikle pamuk, çizgili ya da çakıllı bir desen mum kaplı ve bir alkalin çözeltisi içine daldırılır. Kumaşın ortaya bölümleri şeritleme sonuçlanan ya da balmumu kaldırıldığında donuk küçültmek. Oluşan pliseler krep kumaşı çok güçlü ve ütü gerek yoktur.

Yün Krep

Ayrıca Crepon olarak bilinen yün krep, ipek ve pamuk lifleri karışımlarından yapılmış bir tel krep kumaştır. Kumaşın yüzeyi üzerinde krepleme etkisi yaklaşık dokuma işlemi sırasında ipliğin muamele yoluyla gelir. Kumaş aynı kumaşta ya da çözgü iplikleri veya katlanmış sıkılıkta gevşeklik farklı derecelerde sahip olarak sol ve sağ katlanmış bir kombinasyonuyla dokunabilir. Yün krep iç çamaşırı ve elbise yapmak için kullanılır.HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz..v

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Georgette Kumaş. Geleneksel olarak yapılmış bir tekstil olduğu ipek gibi sentetik lifler de, polyester bazen de kullanılmaktadır. Georgette kumaş farklı kılan şey, biraz kaba ve sıkıcı hissediyor, ama bir kumaştan bir bouncy verir, göz akan kıvrımlı krep ışık doku vardır. Birçok kumaş mağazaların çeşitli projeler için renk ve baskılar bir dizi Georgette kumaş taşırlar. Mağazalar da giyim ve Georgette yapılan perdelik taşır.

Georgette Kumaş. Kullanılan lifler çok onlar rahatlamak gibi onları kırıştırıp neden olan, bükülür. Georgette örgü oldukça sıkı olma eğilimindedir, ama ipler çok ince olduğu için genel görünümü, biraz saf olduğunu. Bazı ince ipekler aksine, Georgette kumaş da olağanüstü güçlü olduğunu ve çeşitli aşınma iyi tutar. Yana ipek çok emici, Georgette kumaş kolayca renk sayısız boyalı veya bir desen ile basılabilir.

Kumaş, neredeyse kendi başına hareket görünür böylece Georgette kumaş krep gibi doku, çok esnek hale getirir. O da sarılan, akan kumaşlar tercih edildiği kadın modası için popüler bir seçim yapmak, çok iyi perdeler. Jorjet kumaş ince olduğu için, aynı zamanda, hafif ve ağır ve hantal olmadan daha büyük bir giyside bir tabaka olarak kullanılabilir. Jorjet kumaş katmanları, özellikle önlük olarak, hayali bir etki için kullanılabilir.12730662HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Gelinlikler, abiye ve diğer abiyeler bazen Georgette kumaş ile yapılır. O da genellikle kadınlar için ceket ve gömlek yapmak için kullanılabilir. Kumaş düz sol olabilir, ya da gibi dekorasyonları nakış ve boncuk ilave edilebilir. Onlar aşağı kumaş sürükleyin ve şekil giysi üzerinde çekmeyin böylece takıları genellikle basit tutulur. Yüksek yük dikişler kumaşın çözmeye olmadığından emin olmak için iki katına çıkabilir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın