Krep Kumaş Krep Elbise Modelleri

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Krep Kumaş Krep Elbise Modelleri. Aile fotoğrafı dikkate alındığında, toplumun kadın kısmı kesinlikle onların gençlik bizim anne ve büyük anneleri giyerlerdi nasıl fark 01edeceksiniz. Ve sandıklarda birisi hala bütün kıyafetler eski ama. Önceki zamanlarda, giysi farklı kumaş yapılmış, ancak güçlü ve kaliteli idi. Örneğin, krep de belkemiği – şimdi çok daha önce ortak, ve bir güzel, hafif ve dayanıklı malzeme, tekrar moda kaide gider.

Bazı zamanlar krep de dikiş giysiler için en popüler malzemelerinden biri haline geldi, ve sonra aniden sahipsiz kategorisine girer: grafiksel bir hikaye meselesi krep gönderirseniz, biz bir eğri edinin.

Krep Kumaş Krep Elbise Modelleri. Bu malzemenin piyasada görünüm tam zamanı bilinmemektedir yanı sıra, ve yer. Fransız dili ile bu ancak, bu kumaş “Çin ipek” olarak tercüme edilir, çünkü belki de kelime olarak olsun kendisi, Çin’den bize geldi.

Dönem “krep” malzeme bütün grup birleşik. Onlar şiddetle iç içe, başta ipek oluşmaktadır . Bu dokuma krep de omurga sayesinde elde yüksek mukavemetli .

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

1Bu doku, diğer iplik tipleri içerebilir: sentetik, yün, yün harmanı, yan, pamuk. Türü ne olursa olsun üretilen kumaş ki, onun korur temel özelliği – Düşük kırma.

Krep de belkemiği belli bir parlaklığa sahiptir. Yüzeyi taneli olduğunu. Aslında, krep de belkemiği – krep kumaşların bir tür. Daha parlak krep Georgette adlı. Çok hafif ve saydam. Ama krep-şifon mat yüzeye sahiptir. Bir mat alt ile çok düzgün ve parlak bir yüzeye sahip bir görünüm de vardır, o krep saten çağırdı.

Krep Kumaş Krep Elbise Modelleri. Bükülmüş ve iç içe malzeme krep Konu. Yani ipek ve tahıl kazanır. Mükemmel estetik ve performans2 özellikleri sayesinde, Sovyet döneminde bu tür ipek en popüler oldu. Bu elbise dikti itibaren, bluz, gömlek.
Şimdi en azından popüler kreplemek. Ama kapsamı önemli ölçüde büyüdü. Şimdi ipek yaygın giyim sektöründe değil, aynı zamanda perde, çarşaf ve diğer ev tekstili, yanı sıra hediyelik eşya üretimi için sadece kullanılır.
Böyle bir kumaş için artan talebi gül ve üretim ile. Ülkemizde, krep birçok ilde üretmek.

O inatla tüm testleri tutar. Güneş, ve sonra ipek yıkama orijinal rengini koruyarak, solmaz. Bu malzemeden Ütü ürünler korkmuyoruz.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın