Krep Kumaş Özellikleri

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Bu ipek krep kumaş çeşitleri biridir. Bu malzeme ortalama ılımlı bir parlaklığa sahiptir ve ev kullanımı çok popüler. Ülkemizde bu kumaşın popülariteye zirve geçen yüzyılın ortalarında 60-ler geldi, sonra krep de  ilgi belirgin azalmıştır. Ama 90-ler onun popülaritesi yeniden artış ve bu güne kadar stabil kaldı.krep kumaş

Krep dikiş : elbiseler, takım elbise, etek, şal, gömlek ve insan vücudu üzerinde rahatça oturur, diğer giyim. Bu malzemeden sıcak hava giyim cildi fiyaka ve özgürce nefes sağlar. Ipek kumaşlar arasında büyük talep krep de belkemiği. Yakın çekecek bu malzemeden dikilmiş bir elbise giymiş bir kadın insanlığın güçlü yarısını bak. Hafif bir rüzgar darbeler altında dalgalı parıldayan doğal kolaylığı, bu elbiseler mutlu sahiplerinin çekicilik ve kadınlık vurgulamak.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Krep de Tabii ki, mucitler bu ışık, kaba bez yarattı krep de belkemiği Çinli ustalar vardır. Evcil ipekböceği, Çin özgürce kozasından ipek değerli kırılmamış iplik ayıklamak için bu böceğin bütün kolonileri düzenledi. O benim değil rağmen Böylece, krep de doğal doğal kökenli, – bu basit. Metrekare başına 60gram – Bu dokuma ağırlığı ortalama şekilde hafiftir. Krep de belkemiği bazı teknolojileri örgü kullanılarak yapılan.

Dükkanı ” doku Evi “doğal krep de ince giyim her severleri sunuyor. Daha önce, eski Çin’de, bu malzemenin kıyafetleri sadece imparator giymek. Günümüzde, krep kumaşlar birçok ilgili kişilerin mevcuttur.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın