Krep Şifon Kumaş

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

KREP-ŞİFON

Krep-şifon mükemmel ve insan sağlığı kalitesi için çok yararlıdır. Çeşitli çalışmalar, yerli ve yabancı bilim adamları hem de doğal malzemelerden yapılmış krep-şifon, etkili vücutta iyi kan dolaşımı şeklinde değil sadece sindirim sisteminin performansını ve kalp fonksiyonlarını iyileştirmek asitler, büyük miktarda içerdiğini iddia.krep kumaş

Krep-şifon. Bu etki, krep şifon mumları ve katı yağların% 3 ve protein bileşikleri kadar 97% ‘si teşekkül eden bir malzeme benzersiz bileşimi ile elde.

Fibrin kumaş mükemmel cildi yeniler makyaj lifler yanı sıra dolaylı olarak onun verdiği kurtarma. Malzeme nem nüfuz yanı sıra, en yüksek tutma önlemek için çok iyi bir yeteneği vardır.

Kendisi krep-şifon – Dokunmatik usulsüzlük benzersiz dokulu yüzey dokuları, yanı sıra keyifli oluşturur kullanım iplik için sıkıca bükülmüş iplik ve atkı dayalı evrensel bir saydam ipek kumaş.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Özellikleri  krep-şifon , aynı zamanda şu şekilde de mikro ve kırışıklıkların iyileşmesi üretimi için, kalite ve etkili cilt için kozmetik endüstrisinde uygulanabilir.

Proteinler nem aktif organizmanın buharlaşmasını önler epidermisin dış parça, ince bir film meydana getirmek üzere kumaş oluşur.

Oldukça sık, proteinler saç nüfuz, elit şampuan dokuya ilave edilir, bu tür proteinlerin verimli ve hızlı bir şekilde hasarlı alanları geri ve aynı zamanda olumsuz çevresel etkileri karşı korur.

Krep-şifon. Krep-şifon kumaş , pratik ve giyim malzemesi bu tip mükemmel bir görünüme katkıda bulunduğu, toz çekmez. Sadece bir krep-şifon olumlu estetik değil, aynı zamanda sahibinin sağlığı üzerinde değil, sadece etkiler akarları, başlamaz. Atık sonra toz akarları ürünleri, cilt değil, aynı zamanda solunum yolu ve nefes durdurmak kadar, bazı durumlarda, özellikle akut sadece şiddetli alerjik reaksiyonlara neden olabilir.

Saten krep aksine, bu malzemenin çeşitli ihtiyaçları için kullanmak daha pratik olabilir sayede az deformasyon doğruladı. Nem hızlı nüfuz önlenmesi, doku gemi, uzay sanayi ve askeri sanayi dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde, doku geniş bir uygulama yelpazesi katkıda bulunur.

Krep-şifon çok hafif, güçlü, iyi huylu, hafif, hem de çeşitli endüstrilerde kullanım için benzersiz bir elit bir malzeme olarak.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın