Kumaş Alanlar – Penye Kumaş Alanlar

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Döşemelik kadife peluş hissediyorum oldukça misafir perver ve insanlar için tercih ana nedenlerinden biridir .===HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz. Genellikle yumuşacık ve birçok dekor tarzı ile karıştırır. Bu kadife düz renk ve baskılı stilleri çeşitli mevcuttur . Bu özellikle lüks hissi verir , ayrıca çift dokuma olduğunu. Bir kumaş zengin hissediyorum bir kişi için en önemli faktörlerden biri ise, döşemelik kadife onu ya da onun için iyi bir seçim olabilir .

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Döşemelik kadife en büyük dezavantajlarından biri temizlemek için oldukça zor olabilir.== HER TÜRLÜ - SPOT - STOK - KUMAŞ - İPLİK - GİYSİ ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Kumaşın lekeli olması durumunda bu özellikle doğrudur. Genellikle, üreticileri kadife giysiler için kuru temizleme tavsiye , ama bu döşemelik kadife için mümkün değildir . Bunun yerine , bir kullanıcı yüzey kiri ve lekeleri çıkmak için buhar halı temizleyici kullanmayı düzenli olarak vakum gerekir .

Kadife ve brokar erken örnekler Mısır’da gösterilmesini ile , yüzyıllar boyunca üretilmiştir. Yüksek sınıf telif ve insanlar genellikle bunu göze olabilir sadece tüketicilerin vardı ve malzeme elbiseler , üst sınıf kadınların elbise ve diğer lüks ürünler yapmak için kullanıldı . Sıcak ve ağır kumaş özellikle Kuzey Avrupa‘da , kışın çok popüler oldu .

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın