Kumaş Alıcısı – Kumaş Alıcıları

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Lamine Kumaş Sistemleri : Mevcut buluşun başka bir yönü, bir ya da daha fazla ilave katman bölgesininHER TÜRLÜ - SPOT - STOK - KUMAŞ - İPLİK - GİYSİ ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz- bir madde gibi bir veya daha fazla arzu edilen özellik veya kullanımı için, bir kumaşın özelliklerini sağlayan ile kombinasyon halinde burada delinmeye karşı dayanıklı bir tabaka da dahil olmak üzere, çeşitli çok-katmanlı kumaş sistemlerinin sağlanması içerir sağlam dış giyim olarak kullanılmak üzere giyim, özellikle spor giyim ya da giyim. Aşağıda daha ayrıntılı olarak açıklandığı gibi, delinmeye karşı dayanıklı bir tabaka tercih edilen yapılanmalarında, örneğin, bir dokunmuş kumaş ya da dokuma olmayan bir kumaşın (örneğin, bir örgü veya keçeli kumaş (keçe) gibi) ya da bir kumaş içerebilir. Bazı tercih edilen düzenlemelerde, delinmeye karşı dayanıklı bir tabaka daha önce tarif edildiği gibi, yüksek bir örtme faktörü kumaş bir dokuma kumaş içerir, ve / veya yüksek mukavemetli elyafların esas ihtiva etmektedir ya da oluşur olabilir.SONY DSC

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Bazı düzenlemelerde, delinmeye karşı dayanıklı bir tabaka bir veya daha fazla yukarıda tarif edildiği gibi yakın bir karışımı kumaş katmanları, ve / veya yüksek bir örtme faktörü, küçük dolgu iplik kumaş, ayrıca yukarıda tarif edildiği gibi içerebilir. Diğer düzenlemelerde, delinmeye karşı dayanıklı bir tabaka Şekiller önce tarif edildiği gibi, örneğin, yüksek mukavemetli elyafların esas olarak geleneksel bir dokuma kumaşın bir veya daha fazla tabaka ihtiva edebilir. Aşağıda tarif edilen sistemlerin her biri, bu, gösterilen tabakaların herhangi bir iki ya da hepsi, aksi belirtilmedikçe, tabakalar arası yapışma olmadan birlikte istiflenebilir ya da kimyasal ve / veya fiziksel yollarla çeşitli üzerinden birbirine bağlanmış olabilir anlaşılmalıdır.

Tabakaların her biri en azından bir diğer tabaka ile bağlı olduğu gibi, ya da, alternatif olarak, katmanların en az bir tane diğer katmana bağlıdır. Ayrıca, bu birbirine göre tabakalar, bunların birbirlerine göre pozisyonları sayısına anlaşılmalıdır, ve aksi takdirde aksi belirtilmedikçe / veya herhangi bir tabakanın kimliği, gösterilen örnekler ile sınırlı değildir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın