Kumaş Alternatifini Degerlendiriniz

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Ev dekorasyonunda genellikle pratik ve bir o kadar da yaygın olarak kullanılan malzemeler tercih edilir. Aslında ortak amaçlar farklı tasarımlar yaratarak evlere özgün bir hava kazandırmak olsa da, maalesef alışılagelmiş oda görünümleri bilindik ev dekorasyonları ortaya çıkar. Bunun önüne geçmek için yüksek miktarlar ödeyerek dekorasyonun ünlü isimleriyle çalışmanıza veya orijinallik adı altında tuhaf dizaynlara gitmenize gerek yok. Tek yapmanız gereken yaşamımızın her alanında kullandığımız kumaş türlerinden istifade etmek olacaktır. Tekstil ürünleri sayesinde çok sayıda kişinin imdadına yetişen dekorasyon malzemeleri üretilebiliyor.= HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43..

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Evler ile uyumlu malzemeler yaratmak adına en ideal seçim olan kumaş kaplamalar çok sayıda malzeme üzerine uygulanabiliyor. Bir dönemin vazgeçilmez cam vazoları artık çeşitli desen ve renklere sahip tekstil ürünleri ile kaplanmış durumda. Dekorasyon mağazalarına gittiklerinde zengin bir içerik yelpazesi ile karşılanan bayanlar kullandıkları masa örtüsü veya koltuk takımları ile bir bütün halinde görünen vazolardan yana tercih kullanarak evlerindeki ahengi destekleyebiliyorlar. Dekorasyon malzemelerinin satışını yapan mağazalarda tekstil ürünleri ile hareketlendirilmiş; sevimli ve canlı bir görünüm kazandırılmış kutular da dikkat çekiyor. Dekoratif amaçlı kullanılan, çeşitli ebatlardaki bu kutular hem dağınıklığı ortandan kaldırıyor, hem de kitaplıklarda veya vitrinlerde hoş bir aksesuar görünümü yaratıyor. = HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43--Kısa bir süre öncesinde kadar hasır kullanılarak imal edilen kutular revaçta iken şimdilerde tercihler kumaş kaplamalardan yana kullanılıyor. Kurdeleler, pullar, çiçek motifleri gibi desenler ve malzemeler ile şenlendirilen bu dekorasyon malzemelerini bayanlar aynı zamanda dikiş kutusu, makyaj kutusu veya takı kutusu olarak da değerlendiriyor. Bayanlar için evlerin olmazsa olmazı haline gelen dantel süslemeler de yine yerini bu tekstil ürününe bırakmış durumda. İş hayatında da daha aktif bir rol üstlenmiş olan bayanlar artık günlerce süren dantel örme uygulamasını rafa kaldırdı. Ancak bu evlerde bu ürünlerin bulunmadı anlamına gelmiyor.

Tekstil fabrikalarında dantel görünümü kazandırılmış çok çeşitli kumaş örtüler imal ediliyor. Uzaktan dantel örgü gibi görünmesi nedeniyle bayanlar için kurtarıcı sınıfında yer alabilecek ürünler çok sayıda kişi tarafından beğeni kazanırken çamaşır makinelerinde de kolaylıkla yıkanabiliyor. Bu ürünler arasında ütü gerektirmeyen türe sahip olanlar çalışan bayanların gözdesi

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın