Kumaş Buluş Sitem

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

1. Buluşun Alanı

Bu buluş, kumaş sistemlerine ilişkindir ve daha özel olarak yüksek mastar dairesel inşa yatak kaplaması için sırayla daha hızlı başlaması ve daha derin ve daha fazla bir uyku uyuma yol açabilir, uyku için optimum termal koşullar yerleştirmek ve korumak örme kumaş.

2. İlgili Tekniğin Tarifi

ABD’de sorunların Ulusal Uyku Vakfı (NSF) tarafından yapılan araştırmaya göre, dört Amerikalı yetişkinlerin yaklaşık üç dışarı etkileyen, son derece yaygındır uyuyun. Sonuç olarak, ilgi büyük bir onu geliştirmek için nasıl stratejiler ile birlikte, kötü uyku çevreleyen koşullara ödenmiştir.

Etkileri sadece akademik değildir. Uyku – Ayrıca doğru miktarda ancak doğru kalite sadece – sadece gün-gün performansını etkiler, ama aynı zamanda “hayatımızın genel kalitesini,” NSF göre. Düşük kaliteli uyku nedenlerin bu nedenle, milyonlarca etkileri vardır.

Kumaş birçok faktör uyku kalitesini katkıda rağmen, uyku ortamı kendisi kritik bir rol oynar ve uyku araştırmacılarını rutin optimum uyku için bir ortam yaratmak en önemli bileşenlerinden biri olarak sıcaklık vurgulayın. Gibi “serin (soğuk değil) yatak odası genellikle uyku için en elverişli.”, Maryland Medical Center Üniversitesi tarafından tavsiye NSF göre, en bireyler için ideal bir uyku sıcaklığı olmak 65 derece ile “75 derece Fahrenheit üzerindeki sıcaklıklarda ve altında 54 derece, uyku bozacak” diye Ulusal Uyku Vakfı İlave notlar.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Daha düşük bir çevre sıcaklığına geliştirilmiş uyku ile ilişkili termal tek bir faktör değildir. Araştırmacılar uyku sırasında sağlıklı, normal erişkinlerde vücut ısısında bir gece düşüş kaydetti. Bu doğal döngü, Kumaş Cornell Üniversitesi tıp araştırmacılarına göre, ne zaman engellendiği ya da düzgün çalışmıyor, uyku bozabilir ve uyku başlangıçlı geciktirebilir. Tersine, araştırmacılar kaydetti, vücut ısısı hızlı bir düşüş değil, sadece uyku başlangıcı hızlandırır aynı zamanda “uyku derin aşamaları içine girişini kolaylaştırmak olabilir.” Bu nedenle, uygun bir şekilde serin bir uyku ortamı sağlamak ve geceleri kendini soğutmak için vücudun doğal eğilim uzlaşmacı onların uyku kalitesini optimize ilgilenen bireyler için bir öncelik olmalıdır. Ve bu nedenle daha iyi – – yatak uygulamalar içine hazırlanmış Performans kumaşları, serin rahat teşvik eşsiz bir kapasiteye sahip olacağını uyku, bu gelişmiş kumaş nefes ve ısı transferi maksimize gibi. Performans kumaşları son kullanım uygulamaları çeşitli için yapılır ve bu nem yönetimi, UV koruma, anti-mikrobiyal, termo-regülasyon ve rüzgar / su direnci gibi birden fazla işlevsel nitelikler, sağlayabilir.yatak kumasi,yatak kumas fiyati,kumas üreticileri,kumasci adresleri,kumas boya fabrikasi,hali yikama fabrikasi,hali yikayanlar,beyaz eşya servisi,tamirciler

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın