Kumaş Çeşitleri Kumaş Alanlar

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Rayon gibi insan yapımı kumaş pamuk gibi doğal kumaşlardan kumaş orada seçimler bugün bir sürü vardır. Biz bu blog yazısı, doğru kumaş karar ve sonuçta evinizde doğru açıklama yapmak yardımcı olacağını umuyoruz.

Dayanıklılık ve Style ile bir Kumaş arıyorsunuz Ne zaman hatırla

Nerede mobilya bir de seyahat alanında veya doğrudan güneş ışığına maruz kalan bir bölgede, yer alacak? Günlük ağır aşınma ihtiyacına tabi mobilya parçaları döşemelik kumaş için, en az 15.000 çift losyonları ile, yüksek bir aşınma faktörü ile sert, dayanıklı, sıkı dokunmuş kumaş kaplı olması.Aşınma faktörlerine daha fazla bilgi için, buraya tıklayın .kumaş fiyatı HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR 0536 336 43 43 -  Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Başka bir şey hatırlamıyorum kumaş mobilya tarzı iltifat ve onun karakteri eklemek gerekir olduğunu. Ayrıca küçük bir alan için ezici bir deseni seçmek istemiyorum gibi oda büyüklüğü haberdar olmak isteyeceksiniz. Kumaş, çok odanın ruh uygun sıcak veya soğuk olduğundan emin olun? Sadece kendi renk için bir kumaş tercih etmeyin, oda ve atmosfer için uydurma bir şey kullandığınızdan emin olun. Her zaman kumaş seviyorum gerekir hatırlıyorum. Eğer döşemeli parçası üzerinde zaman ve para harcama olduğundan, size yıllarca keyfine varacaksınız kumaş bulmak emin olun.

Nasıl Sağ Kumaş Türü seç için

Kumaş için alışveriş yaparken, sizden seçmek için farklı desenler, dokular, aşınma faktörü ve lif içeriği geniş bir dizi bulacaksınız. Doğal kumaşlar ve suni kumaşların: Ama senin seçimin iki temel kumaş türleri aşağı gelecektir. En seçeneklerine bakalım:

Doğal Kumaşlar

HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR 0536 336 43 43 -  Spot Kumaş Almak Bizim İşimizPAMUK

dayanıklı, kolay temizlenir

Bu doğal lif iyi aşınma direnci, solma ve boncuklanma sağlar, ancak kirlenme ve kırışmasına karşı daha az dayanıklıdır.

Pamuk karışımı

sağlam, aile dostu

Günlük kullanım için, bir leke dirençli kaplama uygulamak için iyi bir fikirdir.

DERİ

çok bağışlayan, kolay temizlenir

Bu sert malzeme pek çok renk ve yüzey gelir ve yaşla birlikte daha fazla karakter ve yumuşaklık geliştirir.

KETEN

temiz kalır, nemi emer

Bu kumaş kolayca resmi oturma odalarında veya yetişkin alanlarında da topraklar nedeniyle ve kırışıklıklar için en uygundur. Ağır aşınma dayanacak olmaz ise, keten boncuklanma ve solmaya karşı gelmez.

interlok kumaş HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR 0536 336 43 43 -  Spot Kumaş Almak Bizim İşimizİPEK

narin, yumuşak

Bu kumaş resmi kullanım alanları için uygundur. Kirli eğer profesyonelce temizlenmelidir.

YÜN

su itici, dayanıklı

Yün ve yün karışımları boncuklanma, solma, kırışıklıklar ve toprağa iyi direnç sunar. Genel olarak, yün temizlenmesi daha kolay hale getirmek için bir sentetik elyaf ile harmanlanmaktadır.Karışımlar nokta-temizlenmiş, gerektiğinde olabilir. Yün kışın sıcak yaz aylarında ve serin.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

RAMİE

dayanıklı leke, nemi emer

Rami lifleri güçlü doğal liflerden biri, sentetik lifler ya da organik olmayan elyaf kullanarak büyük bir çevre dostu alternatif .. Rami pamuktan daha fazla 8 kat daha güçlü olacak ve hatta daha güçlü ıslak olabilir.

 

Kolayca kırışıklıklar, Malz

Kenevir lifler, daha sonra kumaş içinde dokunacak ayırmak için işleme tabi tutulur. Bu keten gibi bir el ve görünüm. Kenevir sıcaklık ve doğal tekstil yumuşaklık ama süper dayanıklılık sağlıyor.

Man-Made Kumaşlar

, Asetat ve triasetat

taklit ipek giymek eğilimindedir

Asetat küf, boncuklaşma ve küçülen direnir. Diğer yandan, güneşte toprak ve kırışıklık ve solmaya sadece adil direnç sunar. Her gün kullandığınız olacak mobilyalar için değil iyi bir seçim.

AKRİLİK

Hafif aşınma dirençlidir

Taklit yün olarak geliştirilen, akrilik kirlenme ve solmaya, buruşmaya, direnir. Düşük kaliteli akrilik yüksek aşınma durumlarında aşırı hap eğilimi olabilir. Daha kaliteli akrilik kırışıklığı direnmek için üretilmektedir. (Sunbrella akrilik dayanıklılık iyi bir örnektir.)

HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR 0536 336 43 43 -  Spot Kumaş Almak Bizim İşimizMİKROLİF

dayanıklı, kolay temizlenir

Microfiber kumaş yüksek emici, hafif ve kolay leke veya kırışıklık olmaz. Elektrostatik temizlik solventler kullanmadan, toz gibi küçük parçacıkların, pick up, ve arkasında hiçbir tüy bırakmayan bırakabilir tahsil edilir mikrofiber kumaşlar.

NAYLON

Toprak dayanıklı, dirençli

Nadiren tek başına kullanıldığında, naylon genellikle güçlü döşemelik kumaş biri yapmak için diğer elyaflar ile harmanlanmış. Naylon çok esnek olduğunu; bir harman içinde, bu tür bir kadife gibi napped kumaşların ezilme ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Bu solmaya ve hap eğilimindedir.

OLEFÎN

dayanıklı, şık

Sizin mobilya ağır aşınma alma ihtimali ise olefin kullanın. Lifler, düşük nem emme var, ama onlar nemi çekmekte ve hızlı bir şekilde kuruyabilir. Olefin aşınma, leke, güneş ışığı ve kimyasal dayanıklıdır.

kumaş HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR 0536 336 43 43 -  Spot Kumaş Almak Bizim İşimizREYONU

Kolayca dayanıklı, kırışıklık

Taklit ipek, keten veya pamuk gibi geliştirildi. Rayon eski imal elyaftır. Suni ipek iplik oluşturmak için iplik çekme memelerinden geçirilir ağaç hamuru yapılır. Son gelişmeler döşeme için yüksek kaliteli rayon çok pratik yaptık.

VİNİL

deri daha az pahalı, bakımı kolay

Vinil meşgul aile odası ve çocuk mobilya için pratik bir seçimdir.

Bir Kumaş Sınıf Nedir?

Bir kumaş notu karar olabilir. Kumaş sınıflarda genellikle pahalı tarafında daha az pahalı ucunda “A”, “F” arasında değişir. Üreticiler bağlı olarak, kumaşın derecesi değişebilir. Örgü, lif içeriği, inşaat ve performans karışıklık tüm değişkenler bulunmaktadır. Ama bunun dereceli kalite veya dayanıklılık bir göstergesi değildir dikkat etmek önemlidir. Bu kumaş yapmak için ne kadar pahalı sadece bir göstergedir. Hüner renk örneğine bağlı kumaş kartındaki detayları okumak ve buna göre karar yapmaktır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın