Kumaş Çeşitleri Kumaş Türleri

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Kumaşlar doğadan elde edilebilir veya yapay olarak oluşturulan ya da her ikisinin karışımı olan çeşitli ham malzemelerden imal edilmektedir. Kumaşlar lifler ve süreçlerin ya da uç kullanım kökene dayalı sınıflandırılabilir.Kumaşlar lifler ve süreçlerin ya da uç kullanım kökene dayalı sınıflandırılabilir.kumaş fiyatı HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Doğal kumaşlar yaprakları ve sapları, hayvanlar kat liflerin böceklerinin koza ve bitki tohumlarından üretilmiş olan olanlardır. Bu nefes ve asla yumuşak ve dayanıklı olmanın dışında döküntülere sebep. Doğal kumaş herkes için en iyi seçimdir. UV ışığın rengi değişmez ve malzeme gerilme mukavemetini kaybeder kadar hiçbir ısınma var.

Sentetik ya da insan yapımı kumaşlar ya tamamen inorganik malzeme veya kimyasal madde ile birleştirilen organik malzemelerden yapılır liflerden yapılır. Sentetik kumaşlar üretildiği ve bitmiş hangi amaç için çok sayıda özelliğe sahiptir. Bazıları nem fitil ve hızlı kuruyan ise ultra sarp ile hafiftir. Birkaç diğer bazı doğal kumaşları taklit çok lüks ve bazı çok güçlü ve sağlamdır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın