Örme Kumaş Çeşitleri Kumaş Alanlar

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Örme Kumaş Çeşitleri Kumaş Alanlar. Örme kumaş faktörü olan bir kumaşın alan ipliklerinin bir kümesi ile kaplıdır ne ölçüde belirten bir sayıdır. Bir çözgü örtme faktörü ve atkı örtme faktörü: Herhangi bir dokuma kumaş için, iki kapak faktörler vardır. Bu iplik yoğunluğu ve iplik sayısı bağlıdır. Yüksek iplik yoğunluğu örtme faktörü yüksek ama yüksek iplik sayısı alt kapak faktördür.

Örme Kumaş Çeşitleri Kumaş Alanlar. Biz en yüksek çözgü örtme faktörü köşeli ve düşük çözgü örme faktörü  olduğunuda görüldü Tablo ve Şekil Gönderen Ovası’nın. Ayrıca en yüksek atkı örtme faktörü Osmanlı ve düşük atkı örtme faktörü Ovası’nın olduğu görüldü. Daha biz yüksek toplam örtme faktörü kutu  ve en düşük örtme faktörü Ovası’nın 23.9 olduğu görüldü. Böylece tüm sonuçları biz örtme faktörü teorisi ile uyum konusunda var.stok kumaş HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Örme Kumaş Çeşitleri. Yılında, çok ultraviyole radyasyon koruyucu giysi tarafından sağlanan nasıl dair parti kumaş alan görüşmeler sonrasında penye kumaş alanlar yaz plaj giyim öğeleri bir dizi satın aldı ve daha sonra (Avustralya Radyasyon Laboratuvarı test için onları gönderdi adını. Bu karşı bir koruma Faktörü elde giysilerin sadece birkaç ile, o zaman maksimum SPF içinde bir güneş koruma faktörü güneş kremi (biraz karşılaştırılabilir şaşırtıcı idi Avustralya sun- ekran standartları.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın