Kumaş Firmaları Nankin Kumaş

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Kumaş Firmaları Nankin Kumaş

Çin’de hala bazı bölgelerinde elle üretilen popüler görülüyordu kumaş olarak, nankin uzun bir süre için yaklaşık edilmiş ve bu vesilelerle bir dizi için giysi yapmaya gelince bir şanlı tarihe sahiptir.100-Cotton-HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Bu kumaş ilk olarak, her zaman bir san bir rengi vardı doğal pamuk lifle üretilmiştir. Tezgahı malzeme içine liflerin örgü için kullanılan ve bitmiş ürün bazen, donuk sarı bir olarak tanımlanan, kahverengimsi-sarı renk olan bir pamuklu kumaş idi.

Kumaş Firmaları ince bilinen Çin içinde bölgede Adını kumaşlar , nankin bu kumaşı üretmek için sararmış pamuk yeterince yetiştirmek mümkün değildi o kadar popüler oldu. Zamanla, bir süreç bir sarı boya ile saf beyaz pamuk liflerini boyamak için uygulanan, bu yüzden arz talep yetişmek olabilir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Bu el dokuma sürümlerini satın almak hala mümkün olmasına rağmen, bugün en nankin, modern tekstil yöntemlerle üretilir. Bu kolay bir şekilde bu modern yöntemler kullanılarak, çok ucuz bir oranda elde edilebilir çünkü bu kumaş için talep, yeni sentetik elyafların buluşa büyük bir etkilenebilir edilmemiştir.

.30HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizBu tip Kumaş Firmaları avantajlarından biri, sentetik lifler giymek mümkün değildir ya da sadece doğal elyaflarla gitmek için tercih eden kişiler için cazip hale pamuk, tamamen yapılmış olmasıdır. Birkaç yıl sürecek dayanıklı yapı ile, nankin kolayca elle ya da bir çamaşır makinesinde yıkanır. Birçok pamuk ile gerçek olarak kumaş malzeme tekstil ürünlerinin her türlü yapmak için kullanılır önce bugün, bu büzülmesi için tedavi edilir.

Belki nankin için en popüler kullanımı rahat yapımında olduğu pantolon erkekler için. Pamuk malzeme aşınma çok iyi tutar ve çok iyi boya alır, ve bu yüzden renklerin çeşitli gelir. Aynı zamanda ev ve işyeri çevresinde günlük kullanım için kendisini ödünç olarak en popüler biri, mavi nankin olduğunu. Pantolon Bunun yanı sıra, bu kumaş, aynı zamanda, basit ve rahat bir gömlek bir spor giyim için de kullanılır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın