Kumaş | Ham Kumaş | Lakost

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Iş elbiseleri için alışveriş yaparken, tüketicilerin seçim için geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Kumaşlar, stilleri ve farklı üreticilerin kombinasyonu seçim yıldırıcı bir yapabilirsiniz. Iş elbiseleri için daha popüler kumaş iki% 100 pamuk ve poli-pamuk karışımı vardır. Ama hangi iyi seçimdir? Kısaca, bu alıcı arayan ne olduğuna bağlıdır.= HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43-.-

Yani,% 100 pamuk ve poli-pamuk karışımı kumaşlar arasındaki farklar nelerdir? Başlamak için, bir poli-pamuk karışımı Adından da anlaşılacağı sadece ne olduğunu: pamuk kumaş ve polyester liflerden yapılmış bir kumaş. Oranı% 65 pamuk ve% 35 polyester en yaygın olanı ile değişir. 50/50 harmanları da kolayca bulunur. Karışım bir kumaş içine pamuk ve polyester elyaflar hem de avantajları verecek şekilde tasarlanmıştır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Pamuk avantajları ve dezavantajları nelerdir? % 100 pamuklu sıcak koşullarda giymek soğuk olabilir anlamına gelir tamamen nefes alabilir kumaş vardır. Ancak, kalınlık arttıkça, nefes azalır. % 100 pamuk rip ve örgü bağlı olarak, kolayca yıpranacaktır eğilimindedir. Pamuk Tuval çok dayanıklı ve aşınmaya dayanıklı kumaştan, ama çok kalın ve ağır. Güvenliği ile ilgili olarak, yangına dayanıklılık için tedavi edilmemiş pamuk lifleri polyester eriyecek yere yakıp eğiliminde olacaktır. Bir doğal elyaf olarak,% 100 pamuklu giysiler de sentetik muadillerine göre biraz daha pahalı olma eğilimindedir.= stok - kumaş - iplik - -alınır - 0536 336 43 43

Polyester pamuk gibi avantajları ve dezavantajları eşit sayıda vardır. Polyester nefes ve terleme başlar bir kez cilt sadık bir eğilimi vardır değil. Dayanıklılık ile ilgili olarak, bir polyester elastik elyaf daha fazla değildir ve bu nedenle yırtılmaya dirençli olma eğilimindedir. Ancak, pamuk tuval gibi aşınmaya dayanıklı olacaktır eğilimi yok. Polyester kumaş  başarılı bir hasat için doğanın güçleri bağlı olmadığı gibi, genellikle% 100 pamuk çok daha ucuzdur.

Bir poli pamuk karışımı yapılmış bir kumaş iki lif gücünü birleştirir . Poly pamuklu giysiler yırtılmaya dayanıklı, nefes alabilen ve tuval gibi, aşınmaya dayanıklı kumaşlar içine moda olabilir. Saf polyester gibi ucuz değil iken, poli pamuk karışımları% 100 pamuktan yapılmış benzer giysiler daha az maliyet eğilimi yoktur ve onlar çok daha fazla konfor sağlar. Pamuk ve polyester önce sözü 65/35 karışımı özellikle çünkü fiyat, dayanıklılık ve satın alınabilir olması büyük bir renk seçimi, iş giysiler için en popüler olanıdır. Iş giyim için alışveriş yaparken,% 100 pamuk ve poli pamuk karışımları arasında seçim büyük ölçüde çalışma ortamı ve kişisel tercihinize bağlıdır. Çalışanların makine etrafında kapalı çalışıyorsanız, poli pamuk yırtılma direnci olumlu olabilir. Çalışmaları açık bir ortamda ise, özellikle sıcak iklimlerde,% 100 pamuklu kumaş daha iyi bir seçim olabilir. Karar vermeden önce, dikkate tüm çevresel faktörler almak için emin olun.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın