Kumaş Kim Alıyor 0536 336 43 43

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Poplin tekrar moda yükseklikte. Bu maiyeti gelen din adamları için giysi 1dikti gelen bu kalın ve dayanıklı kumaş, Avignon 14. yüzyılda gelişmeye başladı. Kumaş adı İtalyanca kelime Papalino, gelen sadece 18. yüzyılda Avrupa’dan ithal edilmiş ve bir şekilde satıldı “Avrupa patiska.”

düz örgü üretmek için teknoloji bu basma ve basma katlarının imalatında olduğu gibi, gerekmektedir. Bu uzunlamasına iplik dokuma (atkı) bir dikey parçacığı (baz) ile haçlar, bu dokuma en basit şeklidir. Bir ayırt edici özelliği, farklı kalınlıkta ipliklerin kullanımından kaynaklanan küçük izleri tarafından üretilen rep etkisi: Baz ince iplik için kalın alınan ördek için kullanılır.

Avantajları poplin

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Çoğunlukla uzun elyaf pamuk ve kimyasal lif yapılmış modern bir poplin, nadiren yün bazında ipek kullanılır. Özellikle% 100 pamuktan poplin takdir. O Hindistan, Çin, Pakistan, Endonezya ve Türkiye’den getirilen, 2farklı üreticilerin doku kalitesi farklılık yoktur.

: Konuyla ilgili ilginç Kumaş pamuk .

Mevcut-renkli, ağartılmış, çok renkli ve baskılı kumaş. Poplin ürünleri aşağıdaki özelliklere sahip:

Poplin ne gibi dikiş

Bir dikiş erkek gömlek, bayan ve çocuk giyim geleneksel pijama seçin. 19. yüzyılda, bayanlar yumuşak akan poplin balo elbise giydi.

Modern tasarımcılar dikiş erkek moda ceket, abiye ve kokteyl elbiseleri onun eski ihtişamı malzemesine döndü.

Linens – poplin, saten, patiska – seçmek daha iyidir?

yatak için en iyi malzemedir – Pamuk. Patiska dikilmiş Nispeten ucuz çarşaf. Güçlü ve dayanıklı keten bir dezavantajı var – bu dokunma sert ve kaba.

Vücuda ipeksi parlak saten bakmak çekici ve hoş çarşafları. Nefis renk çeşitliliği ile her zevke çamaşır alabilirsiniz. keten eksikliği – yüksek maliyeti.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın