Kumaş Kriterleri | Kumaş Sektörü

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Kumaş Kriterleri

Örgü veya Dokuma? :İlk kumaş kriterleri belirlenmesi için kumaş türü, örme veya dokuma olup olmadığıdır. Bir örme döngüler oluşur. Diğerleri her iki tarafta aynı bakmak Bazı dokuma kumaşlar, bir tarafında ve arkasında bir ters örgü dikiş üzerinde döngüler var.== HER TÜRLÜ  - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 --.--JPG

Dokuma kumaşlar tipik olarak genişlik doğrultusunda ve uzunluktaki bir streç bir çok sahiptir. Bir dokuma ipliklerinin birbirine oluşur. Dokuma (bir spandex iplik dahil sürece) her iki yönde çok az esneme var. Kumaş İnşaat Sen yanına kumaş inşaat belirlemek gerekir. Dokuma kumaşlar iki kategoriye (atkı ve çözgü) oluşmaktadır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Çözgü dokuma kumaşlar genellikle atkı dokuma kumaşlar daha az esneme var. Her örme kumaş kategorisinde inşaat, kendi adı ile her bir dizi vardır. Senin ne olduğunu bilmiyorsanız, bize bir örnek gönderin. Kumaş Ağırlık kumaş ağırlığı belirlemek için de önemlidir. Kumaş ağırlığı, birim alan başına ağırlığı olarak tanımlanmıştır. Ağırlığı (verim) belirtmek için üç baskın yöntem vardır. Kumaş doğrusal yarda, yarda kare başına ons ve metrekare başına gram başına ons cinsinden ölçülür.== HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43- jpg

Bu alıntı olarak hangi ölçü bilmeniz gerekir. Örneğin, “8 oz. Kumaş” ya oldukça yarda kare başına ons dayalı doğrusal yarda başına ons (“60 alıntı) ya da oldukça ağır dayalı ışık olduğunu. Size arzu kumaş ağırlığını bilmiyorsanız, gönderin bize istediğiniz ya da ne kadar ağır ya da kumaş. istediğiniz örnek daha hafif bize ağırlığında bir örnek Kumaş İçerik Kumaş içeriği kumaş elyaf (ler) tanımlar.% 100 pamuk kolayca elde edilebilir, gibi% 100 polyester veya 50/50 iki karışımları. diğer lifler veya karışım düzeyleri gerektirdiğinde, piyasada bu durumu göz önünde bulundurun.

Bazı karışımları Amerika Birleşik Devletleri’nde yaygın değildir, bu nedenle her zaman menşe ülke bakmak. Kep Bazı kumaş yapılar veya karışımları yerli üretim için. mevcut olmayabilir akla Kumaş Renk Son bir göz kumaş renktir. Stil Kaynak kullanır PANTONE iletişim kolaylığı için renk formülü kılavuzu. bir PANTONE kitaba erişim yoksa, şunları yapabilirsiniz , renk başına tipik tekstil minimum 800-1,200 metre olduğunu da akılda tutmak. bir renk örneği veya bir boya çip göndermek kadar giyim minimum veya düşük stok etkilenmesi için renk seçimi hattınızı sıkı tutun.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın