Kumaş | Kumaş Boyahaneleri

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Kumaş boyama keyfi

Eskiyen ev tekstili ürünlerinizi veya kıyafetlerinizi sakın çöpe atmayın. Onları çok basit bir işlemden geçirerek tekrar kullanmaya devam edebilirsiniz. Üstelik bu işlemi herkes evinde gerçekleştirebiliyor. Yapmanız gereken sadece o ürünün rengini değiştirmek ve solmuş, kırarmış görüntüsünden uzaklaştırmak olacak. Bunu yapmak için kumaş boyası satın almanız kafi. Fiyatları son derece uygun olan bu boyalar eskiyen eşyalarınızın bambaşka görünümlere bürünmesini sağlıyor. Böylece çöpe atmaktan kurtuluyor ve tekrar kullanmaya başlıyorsunuz.

Bu işlem için seçeceğiniz kumaş boyası renginin boyayacağınız kıyafet ya da eşya ile uyumlu olmasına özen gösterin. Siyah üzerine beyaz bir boya istediğiniz sonucu vermeyebilir. Bu nedenle olabildiğince yakın renkleri tercih etmenizde fayda var. Boyama işlemini dilerseniz çamaşır makinesinde yapabilirsiniz. Makinenizin kirleneceğini düşünmeyin. Çünkü boyama sonrası boş bir şekilde bir defa çalıştırmanız makinenizin tüm boya kalıntılarından arınmasını sağlıyor ve tertemiz bir hale geliyor.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Öncelikle çamaşır makinenizin deterjan gözüne kumaş boyasını boşaltın. Ardından makinenizi dilediğiniz bir programda çalıştırın. Ancak suyun ısısını 30 dereceden biraz daha yüksek bir dereceye ayarlamanızda fayda var. Böylece boya ürüne daha sağlıklı bir şekilde nüfuz edecektir. Çamaşır makineniz durduğunda başka hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmıyor. Kıyafeti ya da boyadığınız malzemeyi kurutun ve kullanmaya başlayın.

Şayet makineden çıkardığınızda boya elinize bulaştıysa bir kez durulama programında kıyafetinizi deterjansız bir şekilde yıkamanızda fayda var. Böylece tüm kalıntılardan arınacaktır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın