Kumaş | İnterlok Döşemelik Kumaş

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Son yıllarda yaşam alanlarına daha fazla önem vermeye başlayan insanlar, zevklerine uygun bir dekorasyon sağlamak amacıyla yüksek bütçeler ayırabiliyorlar. Özgün bir eve kavuşmak hayaliyle ayrılan bütçeler çoğu zaman hayalleri gerçekleştirmek için yeterli olmayabiliyor. Aslında dekorasyonun ünlü isimleriyle çalışmadan, sadece bir adet üretilen özel ürünlere avuç dolusu para dökmeden de evinizde muhteşem odalar yaratabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken kumaş çeşitlerinin güçlü etkilerinden istifade etmek ve doğru alanda doğru ürünü kullanarak kendi dekorasyonunuza kendi imzanızı atmak olacaktır.==  HER TÜRLÜ = STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43__ -jpg

Size gereken malzemelerin başında gelen tekstil ürünleri için çok ciddi ücretler ödemek zorunda değilsiniz. Stok kumaş çeşitleri arasından dilediğiniz modelleri ve desenleri seçerek harikalar yaratmak sizin elinizde. Öncelikle işe koltuklardan başlayabilirsiniz. Dilediğiniz döşemelik çeşitleri arasından birinden yeterli miktarda satın alarak soluğu dijital baskı uygulayan bir merkezde alarak ilk adımı atmış olacaksınız. Beğendiğiniz bir şehir manzarasını, çiçek fotoğraflarını veya geometrik desenleri içeren resimleri döşemelik kumaş üzerine baskı yaptırabilir ve sadece izin evinizde bulunan özgün bir koltuk modeline sahip olabilirsiniz. İkinci adım ise aydınlatma şeklini yakından ilgilendiriyor. Sağlam ve biraz da esnek olan bir tekstil ürünü ile aydınlatma üzerine gerdirme yöntemiyle konumlandırılan malzemeler evlere son derece özgün bir atmosfer katabiliyor. Sıcak bir ışık yansıtarak odaların havasını bir anda değiştirebilen bu teknik henüz çok fazla yaygınlaşmadığı için sizin özgünlük arayışınıza çözüm olabilir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Bunun yanı sıra evinizdeki masa örtülerinden nevresim takımlarına kadar her türlü kumaş malzeme üzerine boya yardımıyla kendi motiflerinizi çizebilir veya tek renk olan malzemeler üzerinde dilediğiniz desenleri oluşturabilirsiniz.
==  HER TÜRLÜ = STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43___. -jpg Bu yöntem ile farklı ürünler elde etmek son derece basit bir süreç gerektiriyor. Tek yapmanız gereken boyalarda istediğiniz şekilleri çizdikten sonra boyanın kurumasını beklemek olacaktır. Ardından ürünü ütüleyerek renklerin çok daha kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Çamaşır makinesinde de güvenle yıkayabileceğiniz bu ürünlerden yardım alarak son derece ilginç aksesuarlar üretebilirsiniz. İnternette yapacağınız kısa bir araştırma sayesinde çok daha fazla sayıda fikir edinebilirsiniz. Özgünlük arayışınıza yanıt olabilecek farklı tasarımlar üretmek, el becerilerinizi de geliştirecektir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

2 thoughts on “Kumaş | İnterlok Döşemelik Kumaş

Bir Cevap Yazın