Kumaş Kumaşçı Kumaşçılar

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Kumaş son ekipman, tekstil ve konfeksiyon dekorasyon ve tekstil baskı teknikleri kullanılarak ileriye işlerini taşımak isteyen yazıcılar ve konfeksiyon dekoratörler için bahar kartıdır. - HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz.Olay, bir araya gelip ağı ve iş avans ve tüketici taleplerini karşılamak için yeni yollar ortaya çıkarmak için tekstil baskı uzmanları, tasarımcılar, moda perakendeciler ve marka sahipleri için ideal bir yerdir.

Kampanya ‘da Kumaşın sitesinde merkezleri www.kumas.gen.tr  – ziyaretçi ve katılımcı bir katılımcı listesinde, ziyaretçi bilgileri, etkinlik kaydı ve gösteri özelliklerin listesi de dahil olmak üzere ihtiyaç duydukları tüm bilgileri bulmak için gidebilirsiniz. Web sitesi düzenli olarak tüm son haberleri ile show güncellenen ve nın Facebook, Linkedin, Twitter ve delegeler gibi, takip ve Kumaş ekibi ile etkileşime YouTube sayfalarına bağlantılar sağlar edilecektir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Köşesi giysi gurusu ziyaretçilerin kendi t-shirt yazdırmak için şans vererek, atölye ellerini-canlı yanı sıra t-shirt baskı gösteriler sunacaktır. Kumaş 2014 dönecektir. HER TÜRLÜ - SPOT - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR. 0536 336 43 43 - Stok Kumaş Almak Bizim İşimiz.Ziyaretçiler ayrıca önde gelen endüstri profesyonelleri tekstil yazıcılar ve konfeksiyon dekoratörler yeni gelir akışları açmak yardımcı ve yeni sanayi trendleri ve teknikleri hakkında bilgi edinmek için seminerler ve vaka çalışmaları sunmak için bir araya gelecek Tekstil Konferansı Tiyatrosu’na yararlanacaktır.

Kumaş 2014’te varlığını doğruladı ve beşinci yıl çalışan Kumaş olarak devam edecektir. Teyit Diğer sanayi. Konfeksiyon yazıcılar onları tekstil baskı ve konfeksiyon dekorasyon derin defterleri yardım için bol bulabilirsiniz tüketicilerin talepleri nefes kesici bir hızla gelişen bir piyasada, biz yardım etmek istiyorum. giysi baskı topluluğu koşum yeni teknoloji ve malzeme gelişmeler sermaye işlerini geliştirmek ve artırmak için her fırsatta.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın