Kumaş | Kumaşların Renkli Dünyası

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Kafanızı nereye çevirseniz herhangi bir tekstil ürününün kullanıldığı bir eşya veya malzeme görebilirsiniz. Aslında hayatımızda en çok teknolojik ürünlerin yer aldığını düşünüyor olsak da çeşitli cihazlar faydaları ve kullanım oranlarıyla tekstil ürünlerinin tahtını henüz sallayabilmiş değil. Her eşyaya, her mobilyaya ve her aksesuara kolaylıkla uygulanabilen kumaş türleri psikolojik açıdan da faydalar sağlayabiliyor.==  HER TÜRLÜ = STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43___. -jpg Bu konuda yapılan araştırmalar doğrultusunda uzmanların bilgilendirme açıklamaları bu ürünlerin taşıdığı renk ve desenlerden, sandığımızdan çok daha fazla etkilendiğimizi gözler önüne seriyor.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Örneğin kırmızı ağırlıklı olan kumaş türlerinin yoğun olarak kullanıldığı evlerde yaşayanların yaşam enerjisi genellikle yüksek oluyor. Ev sahipleri bu enerjiyi koltuklarındaki, perdelerindeki veya kıyafetlerindeki renklerden alıyor. Huzur ortamı sağlayan ve stresten uzaklaştıran renk tonları ise genellikle kahverengi ağırlıklı olan toprak tonlarından oluşuyor. Beyaz temizlik hissi verirken, siyah ise kişileri karamsarlığa sürükleyebiliyor. ==  HER TÜRLÜ = STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43______- -jpgKumaş renkleriyle ve desenleriyle güçlü bir etkiye sahip olduğundan bu ürünlerin seçimi de büyük bir titizlik gerektiriyor. Bu tekstil ürünlerinin büyülü dünyasından istifade edebilmek için bu alanda biraz daha bilgi sahibi olmak ve tercihleri de daha bilinçli şekilde yapmak yeterli olacaktır. Bu sandığınız kadar kolay olmayabilir. Her türün nasıl üretildiğinden hangi içeriklere sahip olduğuna kadar her türlü aşama hakkında bilgi sahibi olmak hem büyük bir araştırma sürecini hem de geniş bir zaman ayırmayı gerektiriyor. Sektör çalışanları dahi kendilerini bu alanda kısa sürede yetiştiremiyor. Bu nedenle belirginleşmiş birkaç hususa dikkat etmek kullanıcılar için ilk aşamada yeterli olacaktır. Bu noktalardan en önemlisi renk seçimi olsa da, kullandığınız kumaş türleri de son derece önemli. Psikolojik açıdan olmasa da ekonomik açıdan avantaja dönüştürebileceğiniz seçimler yapmanız artık mümkün.

Gelişen teknoloji ile birlikte çok sayıda tür geliştirildiği için kullanım alanınıza en uygun tercihi yapabilmek büyük arayışlara neden olmuyor. Piyasada çok sayıda malzeme bulabilir ve zengin bir renk ile desen alternatifi arasından kolaylıkla tercih yapabilirsiniz. Bu konuda göz önünde bulundurmanız gereken tek nokta seçeceğiniz türlerin yüzdelik oranları olacaktır. Yüzde yüz pamuk içerikli olan veya çeşitli malzemelerle karıştırılmış olanlar arasındaki farkı ayırt etmeniz gerekiyor.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın