Kumaş | Kumaşta Eskimeyen Moda

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Teknoloji ve zaman hızla ilerlerken zevklerimiz ve beğenilerimiz de bu hızın gerisinde kalmıyor. Dolayısıyla yaşamımızın bir parçası olan tüm ürünlerin renklerinden modellerine, malzemelerinden üretim tekniklerine kadar sürekli bir değişim gösteriyor. Bu değişimden tekstil ürünleri de nasibini alıyor.==  HER TÜRLÜ = STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - -  - -jpg Yılın en trend renkleri seçilerek hazırlanmış kumaş çeşitleri, bir veya iki yıl sonra yeni moda renk ve desenlere bürünüyor.  Ancak tüm bu değişimden nasibini almayan ve modası hiç değişmeyen tekstil ürünleri de var. Bunlar zamana meydan okumaya ve her dönem her jenerasyonun beğenisini kazanmaya devam ediyor.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Kumaş çeşitleri arasında eskimeyen keten modası hakimiyetini uzun yıllar daha sürdürmeye devam edecek gibi görünüyor. Kıyafetten perdeye döşemelikten kırlent tasarımına kadar her türlü alanda kullanılabilen bu ürün, oldukça zor bir üretim sürecine sahip… Büyük emek isteyen bu ürün usta ellerde hayat buluyor ve evlerimizin en kıymetli köşelerini süslüyor. Özellikle kıyafet üretiminde bu malzemenin sıklıkla kullanılmasının en büyük nedeni, bu kumaş türünün özellikleri oluyor. Geniş gözeneklere sahip olan dokusu nedeniyle, cildin oksijen ile temasını kesmeyen keten, terletmiyor ve serin tutuyor. Bu nedenle özellikle yaz aylarında en sık kıyafet tercihini oluşturuyor.  Özellikle iş nedeniyle sıcak havalarda takım elbise giymek zorunda kalanların imdadına yetişen ketenin dezavantajları da var. Bunların başında gelen ise çok kolay kırışan bir özelliğe sahip olmasıdır. ==  HER TÜRLÜ = STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 -   - -jpgKeten kıyafetler her ne kadar ütülenebiliyor olsa da, çok çabuk kırıştığı için göze nahoş gelen bir görüntü sergilemez. Çünkü kırışıklığı ketenin doğasında vardır ve bu şekilde de kabul görmüştür. Avantajlarının başında gelen ise uzun ömürlü olmasıdır. Çünkü pürüzsüz bir yüzeye sahip olması dolayısıyla tüylenmez. Yeni görünümünü uzun süre korur. Ayrıca renk solmaları veya dağılmalarının en sık görüldüğü tekstil ürünlerinin başında gelir.

Kumaş çeşitleri arasında mutlaka kuru temizleme yöntemiyle bakımı yapılması gereken türlerden biri olan kumaş çabuk kirlenmediği için yüksek bir maliyet gerektirmez. Hafif lekeler ise kurşun kalem izlerini yok etmekte kullandığımız silgi ile silinebilir. Ancak bu işlem sırasında ürüne zarar verecek kadar baskı uygulanmaması gerekiyor. Kumaş,keten,moda trend,kumaş modası,giyim modası   

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

6 thoughts on “Kumaş | Kumaşta Eskimeyen Moda

Bir Cevap Yazın