Kumaş Nerede Satılır Kumaş Pazarları

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

4 yönlü streç bir şey alırsanız, bu streç kadife veya mayo lycra gibi, nispeten istikrarlı olduğundan emin olun. Sen elbise nedeniyle kendi ağırlığının dikey çok fazla germek Kumaş HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43istemiyorum! Eğer bir hata yaparsanız durumda ihtiyacınız olacak düşündüğünüzden daha kumaşın bir daha bahçesinde satın alın.

Ne kadar ihtiyacınız olacak: Hangi bir soruyu gündeme getiriyor? böylece onların düzeni hesaplamaları değiştirerek, balo için onları tam yeterli hale getirmek için etekler dışarı flare için gidiyoruz çünkü deseni hakkında bilgiler çok yardım olmayacaktır. Kumaş 60 ise “geniş ben az 7 metre ile yapılan bir elbise almak için bilinen oldum rağmen – bir kural olarak, ben bir elbise yapmak için 10 metre gerekir söylüyorlar.

Dördüncü Adım: Desen Hazırlama

Bu noktada bir desen olmalıdır ve hangi kesip gidiyor boyutu olarak eğitimli bir tahmin yapmış. Ayrıca, bir mezura, seloteyip, kağıt mendil, ve bir terzi eğrisi (Ben bir döner kesici ve mat tercih) ile kesmek için bir şey iplikkumaş, bir işaretleme kalemi olmalıdır. Ayrıca, bir bazik parça streç giysi bir model, düzgün bir önceki aşamada elde edilen, hazır olması gerekir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir terzi eğrisi vazgeçilmezdir! Tek ne olduğunu bilmiyorsanız, bu benim neye benzediği

Eğer bir tane yoksa bir tane alın!

Eğer desen geri kalanından kullanarak olacak patten parçaları ayırarak başlayın. Eğer bir prenses-dikişli elbise yapıyorsanız, dört adet olmalıdır: Geri ön, yan, ön, arka ve yan. Bazı parçaları bir bel ile işaretlenmiş a (2)olacak, bazıları olmayacak. Eğer şanslıysanız, onlar TÜM olacak, ancak yardımcı değilse bel tüm parçaları üzerinde nerede sezgiye dayalı tahmin etmek.

Senin tarafı arka parça bir bel ile işaretlenmiş değil, ama geri parçası olduğunu varsayalım. Desen parça uzan ve üstleri aynı yöne bakacak şekilde yönlendirilmiş yanında arka parça, yattı ve böylece çentikler (misina geçmiş sopa sivri bit) birbirine yakın olduğu. Şimdi, sen parça geri merkezde bel kesim olan boyutu için çentik merkezinden ölçmek. yan bel arka parça tarafında arka parça üzerinde eşleştirme çentik sadece inç yaklaşık aynı sayıda düşecek. Aşağıdaki resim yardımcı olacağını umuyoruz:

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın