Kumaş Özellikleri

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Modern kumaş seçimi birçok etkiler. Bu mağazalarda, tümüyle özellikleri ve yapısı üzerindeki doku türlü seçebilirsiniz görünüyor. Ama doğru malzemeyi seçmek, ve biz her zaman beklediğiniz almak mümkün her zaman? Ne yazık ki, çok sık bu soruların cevapları negatiftir.

Giyim için kumaş seçimi az hata yapmak için, ben bir kaç yıl önce, insanlar duymadım ve şimdi çok popüler olan polyester gibi bir malzeme, size tanıtacağız.

Özellikler dokusukumaş alınır. 0536 336 43 43

Polyester – bir sentetik kumaşın özel bir tür polyester liflerden üretilmiş. Görünüşte bu yün benzer çok ve özellikleri pamuk benzer. Kumaş% 100 polyester yapılmış:

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Bu malzemenin yanı sıra çabuk kurur yıkama ve soğutma etkisi sonrası. Polyester ısıtıldığında şeklini düzeltmek yeteneği özelliği olarak kabul edilmektedir. Perdeler ve perdeler dekorasyon, kıvrımlar oluştururken bu avantaj çok yaygın tasarımcılar tarafından kullanılır.

Bu kumaş, genellikle dikiş eşofman kullanılmaktadır. Ama nedeniyle dikiş yaz giysiler için bunu kullanmıyorum nefes eksikliği. Bu maddeden yapılmış bir elbise seçmek için karar verirseniz, hava geçmek için iyi olacaktır daha açık kesimler ve boyun, ürünler seçin. Buna ek olarak, polyester iç çamaşırı, perde, perdeler, perde, mont, yağmurluk, ceket, bayan çorap yapar.

Polyester çok iyi, UV ışığına maruz bırakılarak tolere edilir, güve ve zararlıları ile zarar görmesi engellenir lekelere karşı. Bu kumaştan yapılmış ürünler size çok uzun süre sürecek ve parlaklık ve prezentabl görünüm kaybetmezsiniz. O zamandan beri polyesterin elemanları, giysi birçok çeşit ilave edilir iyi antistatik etkiye sahiptir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın