Kumaş Pazarı Nerelerde Var

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Özel iş veya tatil için terzilik. Sadece herhangi bir fırsat için giysilerini satın, ama sadece tam istediğiniz modeli sipariş için kendimi yapamazsınız zaman çok iyi. Bu uygun 1uzmanları tam olarak ne istediğini onun müşteri sağlamak olduğu gibi, özel tasarım çeşitli seçenekler yapmak çok ilginç. Birçoğumuz kendimizi giysi dikmek ve çok iyi değil, sadece kumaş ve iplik almak için doğrudur, çıkıyor, ama en önemli şey doğru korteksi yapmak zorunda. Böylece, hatta daha fazla bozmadan pahalı bir kumaş satın almak ve sürekli sahibi, ancak tüm sadece memnun edecek elbise dikmek olabilir. Herkesin iyi şanslar diliyorum ve görünüm her zaman güzel ve mükemmel olacak olsun.

Bizim mağaza gelecek için giyim ve aksesuar geniş bir yelpazede sunuyor ve hemşirelik bu elbiseler, pantolon, etek, tayt, tunik, bluz, kazak, t-shirt, tulum,kot, dış giyim, mayo, tayt, iç çamaşırı için Hamile ve emzikli anneler, hamile kadınlar için yastık yanı sıra hamile kadınlar için benzersiz güzel ve kullanışlı kolye Bol için. Ürünlerimizin 2bir ayırt edici özelliği, mükemmel kalite, model giymek çok rahat olduğunu ve modern moda trendleri karşılık gelmektedir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Çocuk giyim sonbahar-kış sezonu: Boğazlı, kazak, yelek, kazak, pantolon, kot pantolon, tayt, ceket, aşağı ceket, dolgu polyester tulum, kürk astarlı.

Yoğun, hafif bir parlaklık ile, iyi-dökümlü. Kadın, erkek, çocuk, spor ve iş giysisi üst yapmak için kullanılan kumaş ceketler kumaşın sağ tarafı özel muamele görünür parlaklığı kumaşçıvardır. (Kıvrımlar) Sıkıştırılmış belirgin bir etkiye sahiptir. Su geçirmez ve nefes vardır mükemmel özellikleri kumaş nedeniyle parlak saten örgü ile pürüzsüz, ipeksi ön yüzeye sahiptir. Tafta “bukalemun” gibi ceketler için geleneksel Karışık kumaşları ve yaygın çocuk ve kadın dış giyim üretiminde kullanılmaktadır. Kumaşlar mükemmel performans özelliklerine sahip.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın