Kumaş Seçimi

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Kumaş Secimi

Kumaş farklı türleri bu gün giysi tasarımı sırasında kullanılan ve konfor kaybetmeden kendinizi gölgede bırakmak istiyorsanız, sizin abiye için doğru kumaş seçmelisiniz. Bize bazıları hakkında öğrenelim.= HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 434 3 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz.

Lüks giyim ilk ve en çok kullanılan kumaş İpek olduğunu. Oldukça pahalı ve ipek hissi ile birlikte görünüm kesinlikle tüm farklı kumaşların en iyisidir. Bu da giymek için abiye gelince bu nedenle kesinlikle sizin için doğru seçim olabilir rahat. Birçok farklı ipek mevcut günlük elbiseler tasarımları yanı böylece seçim size kalmış bulunmaktadır.

Sonraki çizgi saten ve bir ipek elbise için büyük bir miktar ödemek istemiyorsanız, bu bulabileceğiniz en iyi alternatiftir. Saten genellikle ipek ve kalitesini çok bozmadan maliyetini aşağı getiren polyesterden bir karışımıdır. Bu kumaş uygun giysi tasarımı için dünya çapında tasarımcılar tarafından kullanılır. Eğer saten hissi ve konfor gibi Dolayısıyla, siz kesinlikle bunun üzerinde abiye koleksiyonunuzu temel alabilirsiniz.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Şifon akşam ve gündüz elbiseler en yaygın kullanılan kumaş başka bir şeydir. Eğer elbiseler yumuşak bir dokunuş ile akışkanlığını isterseniz, önce bunu satın almadan önce şifon ile yapılan elbise denemek gerekir ipek aksine, şifon bir gevrek eli var. Şifon ile yapılan abiye kesinlikle yaz için satın alabileceğiniz en iyisidir. Kesinlikle onlara kaçırmaması gereken bu yüzden dantelli ve karıştırdı şifon elbiseler olağanüstü görünmesini sağlayabilirsiniz.== HER TÜRLÜ  - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - ---.-jpg

Tafta ipek veya sentetik liflerden yapılmış bir keskin, düzgün, düz dokuma kumaştır. Bu sizin günlük elbiseler temel başka bir kumaştır. Kristalleri gabardin için cazibe eklemek gibi  ile birlikte sanatsal gitmek için seçin.

Tasarımcılar tarafından diğer bazı sık kullanılan kumaşlar pamuk, Georgette, krep, düşes saten ve tül vardır. Eğer abiye almadan önce tüm bunları bilgilere sahip olması önemlidir bu yüzden Doğru kumaş seçimi kesinlikle pansuman için bir kenar verebilir.

Doğal Elyaf Kumaşlar: Pamuk,Keten,Rami,Ipek,Yün,Fiber Kumaşlar: Asetat ,Akrilik,Naylon,Olefin,Polyester,Reyon,Tayt,Deriler ,Kürkler,parça kumaş alanlar,denim kumaşa alan,kumaş fiyatları,gabardin kumaş,viskon kumaş alanlar,parça viskon kumaş alan,astar alanlar,tela alanlar,şekersiz tela alanlar

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın