Kumaş Seçimi Karışık Kumaş Alanlar

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Şimdi pamuk bu kadar büyük ne kadar yeterli tarih dersi. Pamuk birçok takdire şayan özellikleri ve birkaç daha az-daha-takdire özelliklere sahiptir:gvtHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Rahat yıl boyunca. Sıcak, nemli havalarda, pamuk teri absorbe edecek ve kumaş yüzeyinde serbest ve nem buharlaşır. Soğuk havalarda, pamuk vücut ısısını korumak yardımcı olacaktır.

Kolay temizlemek için: genellikle, pamuklu giysiler aklanıyor olabilir, ve hatta sıcak su ayağa, ama pamuk da kuru temizlenmelidir kuru temizleme için giysi ararsa.Kumaş kuru olmalıdır temizlenir olmadığını belirlemek için bazı faktörler boyalar, bitirmek, düzeltir, ve giysi tasarımı vardır. Eğer bir şüphe varsa, ilk kumaşın küçük bir örnek yıkayın. Pamuk giysiler sık sık temizlenmesi gerekir. Kolayca lifler toprak.

Psikiyatristlerim: Ah, evet, pamuklu kumaş küçülür. Bu dikiş proje başlamadan önce pamuklu kumaş ön küçültmek için bir zorunluluktur. Bir kereden fazla kumaş yıkamak isteyebilirsiniz. Gevşek daha küçültmek örgüleri; yakın örgüleri az büzülür. Sıcak suda yıkandığında Pamuk daha küçülür. Eğer bu giysi tamamlanmış gibi aynı şekilde yıkayın.piHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Kırışıklıklar: yıkandığında pamuk kırışık yok. Çoğu zaman pamuk lifler, kırışıksız kumaş elde etmek için başka elyaf ile harmanlanır. Polyester ve karışımlı pamuklu bir buruşmaz, kolay bakım kumaş yapar. Pamuk / poli karışımı kumaş bakımı kolay olmasına rağmen, pamuk ve aynı zamanda hapları gibi serin değil. Formaldehit bazen “bakımı kolay pamuk” oluşturmak için pamuk eklenir.

Hafif ışıltılı ağır kadifeler değişir birçok pamuklu kumaşlar vardır. Pamuklu kumaş bazı örnekler şunlardır: patiska, çuha, patiska, branda, perdelik kumaş, kadife, denim, flanel, muslin, tül, sık dokunmuş bez, pike, pliseler, saten, kadife ve kadife, birkaç isim. Liste uzayıp gidiyor. Pamuğun farklı özellikleri, tabii ki, bulunmaktadır. En kaliteli pamukların Mısır gibi Pima gibi uzun liflerin, ve Peru pamuk yapılır. Lifler yakından dokunmuş kumaşlar için bak. Genel olarak, daha kaliteli pamuklu kumaşlar daha az kaliteli pamukları daha yumuşaktır. Daha az kaliteli pamuklar genellikle onlara sıkı ve onlar daha ağır gibi görünüyor yapmak için eklenen boyutlandırma var. Eğer yıkayın sonra, boyutlandırma gitmiş olacak ve iyi giymek ya da çok uzun sürmeyecek bir kumaş ile kalır. Kaliteyi satın almak! Kumaş ağır boyutlandırma var olmadığını anlamaya, kendisine karşı kumaş ovmak. Yumuşatır, ya da bir toz hissi verir, bu ağır boyutlandırma olduğunu. Eğer ışığa tutarsanız, size parçacıkları arasında boyutlandırma görmek mümkün olabilir. Merserize pamuk bir çok yıkamadan sonra koruyan, daha güçlü ve daha parlak olan. Merserize sürekli liflerin düzleştirir ve pürüzsüz hale getirir.

Kumaş Hazırlık

Ön yıkama veya kuru, temiz ve demir kesip dışarı yatıyordu önce. Eğer ön yıkama zaman giysi yıkama gibi, kumaştan aynı yıkayın.

Presleme

Orada yüksek ısı demir üzerinde bir pamuk ayarı, ve bir kumaş presleme kullanılmalıdır. Pamuklu, çok hafif, ya da bir pamuk karışımı ise, düşük ısı ayarını kullanın. Bu nemli olduğunda kumaş basın için iyi bir fikirdir. Kumaş kalıcı bir pres kaplama varsa, sıcak bir ortam ve buhar kullanın.

Düzen / Kesme / işaretleme

Pamuk birçok türü bir şekerleme yok rağmen, bazıları sadece bir yöne gider bir baskı var. Ayrıca, kadifeler, fitilli kadife pantolon, pamuklu kadifeden pantalon ve bazı diğer pamuklu kumaşlar bir şekerleme var. Desenleri dışarı atarken onlar ve şekerlemeler olmadan her ikisi için talimatlar gibi, bunu göz önünde bulundurun. Hafif kumaşların keserken, kullanım (oya) makaslar tırtıklı. Pamuklu kumaşlar.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın