Kumaş Mağazaları – Süprem – Örme – Örmeciler – Penye Kumaş – Penye Toptancıları

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Evleri aydınlatan kumaşlar

Küçük evlerde yaşamak zorunda kalanların en büyük sıkıntılarından biri de odalarının gün içerisinde son derece karanlık olmasıdır. HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43--Bu durum özellikle sıkışık bir şekilde konumlanmış olan sitelerin ara katlarında sıklıkla yaşanıyor. Güneş bir yanda gün ışığından dahi minimum oranlarda faydalanabilen ev sahipleri, lamba kullanmadan evlerini daha aydınlık göstermenin yollarını arıyor. Aslında bu ferahlığı ve aydınlık görüntüyü yakalamak hiç de zor değil. Bunu sağlamak için size gereken sadece çeşitli kumaş malzemeler olacak. Ancak elbette bu ürünlerin renklerine çok dikkat etmeniz gerekiyor.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Şayet koyu renkli mobilyalara sahipseniz evlerinizdeki karanlık ortam çok daha etkin olacaktır. Bu sorunu ortadan kaldırmak için tüm mobilyalarınızı yenileriyle değiştirmenize gerek yok. ==  HER TÜRLÜ = STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43___. -jpgSadece onların üzerinde kullandığınız örtüleri açık renk kumaş çeşitleri ile değiştirmeniz yeterli olacaktır. Koltuk örtülerinizi, masa örtülerinizi veya kırlentlerinizin kılıflarını açık renk seçenekleri arasından sevdiğiniz bir ton ile değiştirmeniz odalarınızın çok daha aydınlık görünmesini sağlayacaktır.

Bu yöntemi evinizin aklınıza gelebilecek tüm odalarında ve köşelerinde kullanabilirsiniz. Mutfaklarda dahi ışığın yansımasını arttırmak için olabildiğince açık renklerde masa örtüleri, temizlik bezleri gibi kumaş çeşitlerini kullanın.  Özellikle yatak odalarınız bu yöntemi uygulamanız için en ideal odalardır. Çünkü büyük bir bölümünü kaplayan yatağın üzerindeki nevresim takımı odanızın ışık durumunda son derece belirleyici oluyor. Açık renk nevresimler odanızı aydınlık, koyu renk nevresim takımları ise karanlık gösterecektir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın