Kumaş – Tekstil – Giyim – İplik

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yün yerli saça eder keçi veya koyun bu bireysel şeritler ve tabakalar hayvan saç diğer tip ayırt terazi ile kaplanır ve sıkı bir şekilde kıvrılmış olan, ve bir bütün olarak, bir yün ile kaplanmış mum şekilde bilinmektedir karışımı lanolin ( su geçirmez ve dirtproof bazen yün gresi olarak adlandırılır), [ kaynak belirtilmeli ] .kumaş fiyatı HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Yünlü ise, taranmış, paralel olmayan bir elyaftan üretilen bir hantal ipliğe atıfta yün paralel olması taranmış daha uzun liflerin örülen bir ince iplikler anlamına gelir. Yün sık sıcak giysiler. Için kullanılan Cashmere , Hint saç kaşmir keçisi ve tiftik , Kuzey Afrika ve saç tiftik keçisi , onların yumuşaklık bilinen yün türleri vardır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Saç veya kürk yapılır Diğer hayvansal tekstil alpaka yün vardır Vicuña yün genellikle üretiminde kullanılan, lama yün ve deve tüyü, mont , ceket , pançolar , battaniye ve diğer sıcak kaplamaları. Angora uzun, kalın anlamına gelir , yumuşak saç angora tavşan . Qiviut ince iç yün Muskox .

Wadmal Scandinavia, çoğunlukla 1000 ~ 1500 CE üretilen yününden yapılmış bir kaba bezi.

İpek liflerinden yapılmış bir hayvan tekstil koza Çin arasında ipek böceği yumuşaklığı için değerli düz bir kumaş halinde eğrilir. Böyle Tussah ipek gibi Bombyx Mori tarafından üretilen ‘dut ipek’ ve ‘vahşi ipek’: ipek iki ana tipi vardır. Tussah ipek meşe yaprakları üzerinde tamamen beslenme ipekböceği tarafından üretilen taze iken dut, tüketim için yaprakları ile habitatlarda Eğer ekili İpekböceği larvalarının ilk türü üretmek. Dünyanın en ipek üretiminin beşte dördü etrafında ekili ipek oluşmaktadır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın