Kumaş Türleri Kumaş Firmaları

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Kumaş Türleri –  Ve Kullanımı

Giyim Kumaş – giyim ve konfeksiyon veya dekorasyon ve kaplama için kullanılan bir dokuma kumaş amaçlı. Bu kumaşların kullanımı da geri pamuk, ipek, yün vb gibi çeşitli kumaşlar giysiler veya giysilerin yapımında kullanılan 16. yüzyıla kadar uzanır.= HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 434 3 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz.

Beachwear Kumaş – Plaj Giyim kumaş dikkatle o onurlu henüz rahat bir his vermek için seçilmelidir. Naylon Lycra plaj kıyafeti esnek yest şeklini ve desteğini korumak olmasını sağlar standart yüzmek aşınma kumaştır. Neon baskılar ve katılar, kadifeler plaj kıyafeti için kullanılan diğer kumaşlar.

Battaniye Kumaş – Bu yatak kullanılan giysiler genellikle yün ağır, gevşek dokunmuş kumaş, olduğunu. Hiçbir şey gibi uzun bir yığını ile desteklenen yün ve geri dönüşümlü kumaşlar onlar sıcak gibi sıcak ve yumuşak olarak sürer.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Perde Kumaş – bu güneşin altında daha iyi tutun Pamuk, Keten ve Polyester gibi bazı lifler içeri gereken ışık miktarını kontrol etmek için yeteneği var ve dikiş için oldukça güvenli kumaşlar çünkü Hafif ve gevşek dokunmuş kumaşlar perde yapımında kullanılan perdeler.

Perdelik Kumaş – Perdelik kumaş dekor uygun ve doğru olmalıdır özelliklerini pencerenin tedavi şekillendirme için. Pamuk, Keten, Akrilik Karışımları, Polyester Karışımlar, asetat, naylon, çünkü gücü, kırışık direnci, dayanıklılık gibi faktörler kumaşların doğru seçimdir yıkama-yeteneği ve makul bir fiyat.==  HER TÜRLÜ - SPOT - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR. 0536 336 43 43 - Stok Kumaş Almak Bizim İşimiz

Ev Mobilya Kumaş – Tekstil kumaşları yatak örtüleri, battaniye, yorgan, perde, yapmak için kullanılan masa örtüleri ev döşeme kumaşlar İpek,% 100 Pamuk, Avustralya Merino Kuzular Yün Bebek, Kamel Saç, Kaşmir gibi yüksek kalitede, Lama Alpaka, yün vb.

Çorap Kumaş – Çorap geri tarih öncesi ayak ve kullanım tarihleri için kaplamaları tasarlandı. Yün bir kez birincil malzeme oldu ancak günümüzde pamuk çok daha yaygındır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın