Kumaşçı Zeytinburnu

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Krep – Büyük bir büküm veya krep örgü ile oluşturulan resim. Oluştururken lifler belirli bir yöne bükülmüş zaman – sağa sonra sola. Bu

Kumaş

teknoloji ile, web görünüşte biraz kaba ve dalgalı bir yüzeye sahiptir. Materyal aralarında çeşitli türler ile karakterizedir çift krep çift krep -.

Kumaş böyle olumlu özelliklere sahip olduğunu:

  • Yüksek kaliteli,
  • yoğunluk,
  • hafiflik,
  • Yüksek süneklik,
  • iyi aşınma direnci,
  • Düşük katlama;
  • İyi kayar.

Çift krep kumaş dikiş elbise, takım elbise, bluz, iç çamaşırı ağırlıklı kullanılan olduğunu. Başlangıçta üretim sadece ipek fiber için de kullanılır. Şimdi, imalat sürecine çok çeşitli doğal veya sentetik kökenli çift krep iplik kullanılabilir. Genellikle tablolar oluştururken

krep kumaşKrep ürünler orijinal görünümünü kaybeder uzun süre size hizmet ve olmayacaktır iki katına çıkması, aşağıdaki öneriler dikkate bakım bez. Yıkama narin öğeler modu veya su 30 derece el yıkama için tercih seçmeniz gerekir. Kuru ürünler ısı kaynaklarının etkisi olmayan tek doğal yolu olmalı. Demir elbise için biraz nemli yanlış tarafında arzu edilir. Kağıt ya da bez torbalara olmalıdır tutun, ya da dolap koyarak düzgünce asılı.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Kanepeler için Mikrofiber kumaş

Döşeme için yaygın olarak kullanılan mikrofiber. Bu amaçlar için kullanılan malzeme ile karakterize edilmelidir çok iyi nitelikleri, sahip olduğunu. Onun diğer isimler – mikrofiber veya evroflok. Madde 1976 yılında Japonya’da kuruldu.

Mikrofiber kanepeler

Kanepeler için mikrofiber kumaş Özellikleri

Mikrofiber kanepelerBir kanepe için döşemelik olarak seçilmesi mikrofiber, uzun yıllar sahibini hizmet edecektir. Dahası, kumaş, yüksek estetik nitelikleri sahip olduğunu, güzel bir görünüm, bu yüzden faydalı bir tamamlayıcı herhangi bir iç tarzı vardır.

Tekstil pazarı geniş bir yelpazede5. Farklı renklerde yapılmış, herhangi bir müşterinin tat tercihlerini tatmin edecek. Mikrofiber kapağı Bakımı iyi döken yok, yıkanır ve rulo değil, çok kolaydır.

Kendi görünümünü bu yapay malzeme, doğal süet çok benzer. Bu özellik malzeme kanepeler sayesinde, onları lüks ve pahalı bakmak ve böylece nispeten küçük maliyetli döşemeli. Bazı üreticiler, bir Teflon kaplı malzeme, kontaminasyon, nem ve düşük sıcaklıklara karşı dirençli olanlar gibi ek özellikler sahip bir kumaş üretmek.

Mikrofiber kanepeler ve sahip dezavantajları – Eğer ısıtma cihazları, demir ve çok sulama yakın mobilya olamaz. Mobilya, döşemeli evroflokom dikkatli bakım gerektirir. Ancak, çekici bir görünüme kaybetmezsiniz birkaç yıl içinde bunu yapmak için, mobilya periyodik vakumlu olmalıdır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın