Kumaşın Modadaki Yeri

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Müthiş bir hızla değişen ve yakın takipçilerinin gardıroplarını sürekli yenilemelerine sebebiyet veren moda, kıyafetlerimizden takılarımıza, ayakkabılarımızdan çantalarımıza kadar kullandığımız tüm ürünleri kısa sürede etkisi altına alabiliyor. Buna bağlı olarak üretim tezgahlarında her yıl farklı bir malzemeyi görmek mümkün hale geliyor. Firmalar tüm kreasyonlarını bu malzeme doğrultusunda hazırladığı için mağazalar da aynı tür kıyafetlerle, çantalarla, ayakkabılarla dolup taşıyor. Bu yılın modası ise tekstil sektörünü yakından ilgilendiriyor. Çünkü bu yaz tepeden tırnağa kumaş çeşitlerine bürüneceğiz.HER TÜRLÜ = STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43.-

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Modaya göz atmaya çantalardan başlamakta yarar var. Çünkü yılın değişimi olarak adlandırabileceğimiz farklılık en çok çantalarda gözlemlenebiliyor. Bir dönemin vazgeçilmezi olan suni deri bu yıl çantalarda pek kaşımıza çıkmıyor. Bu materyal yerini elbette kumaş çeşitlerine bırakmış durumda. Artık bayanların elinde her tür tekstil malzemesi kullanılarak üretilmiş rengarenk ve boy boy çantalar göreceğiz. Birden fazla malzeme kullanılarak hazırlanmış olan çanta modelleri de yine çok moda. Suni deri üzerine baskı tekniği ile konumlandırılmış çeşitli motif ve desenler içeren kumaş parçaları, bayanların hem modayı yakından takip etmesini sağlıyor hem de çantalara daha hareketli ve canlı bir görünüm kazandırılabiliyor. Bu nedenle yıl içerisinde en çok beğenilen modellerin bu tasarımlar olması bekleniyor. Kıyafetlerde ise deri kullanımı neredeyse kalmadı diyebiliriz. Seksenli yıllarda çok moda olan bu tarz kıyafetler hayvan severlerin de haklı tepkisine neden olmakla birlikte alternatiflerin değerlendirilmesiyle gözlerden düştü diyebiliriz. Bu malzemenin tutkunu olanlar da suni olan üretimlere yönelmiş durumda. Dolayısıyla sektörde bu üretimlere imza atan sadece birkaç firma kaldı. Onların satış grafikleri pek parlak rakamları içermiyor.

Her ne kadar kış ayları için pek kullanışlı olmasa a yaz aylar için tasarlanan kumaş içerikli ayakkabılar da yıl içinde modada kendine bir yer bulmayı başarmış gibi görünüyor. Özellikle gençlerin ilgisini çeken ve sıklıkla kullanmaya başladıkları bu modeller aslında hayatımıza uzun zaman önce girmişti. Ancak sadece belli başlı bazı ayakkabı imalatçıları bu modelleri içeren tasarımlar hazırlıyor ve piyasaya sürüyordu. Şimdi ise hemen her firmanın bu modelleri içeren bir kreasyonu mevcut.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın