Lakost | Pike | Saten | Şifon

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Bazı ürünler hayatımızın her aşamasında, her anında bir şekilde bizleri yalnız bırakmaz. Bu ürünlerin başında da kumaş geliyor. Bu tekstil malzemesi ise doğduğumuz dakikada tanışıyoruz. Hemen bir bez parçasına sarılıyor ve o andan itibaren bu materyali hayatımızdan asla çıkarmıyoruz. = HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43.-.Özellikle çocukluğumuz ve gençliğimiz farkında olsak da olmasak da hep bu tekstil ürünlerinin büyülü dünyası arasında geçiyor. Onların kıymetini belki de bu dönemler içerisinde anlayamıyoruz, ancak bir süre sonra aslında ne kadar mühim oldukları gözler önüne seriliyor.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Bebekliğimiz gibi çocukluğumuz da yine onların gölgesinde geçiyor. Korktuğumuzda altına saklandığımız nevresimler, okul giderken giydiğimiz önlükler, derken hep kumaşlarla büyüyor, onların desenleriyle odalarımızı şenlendiriyoruz. Ancak belirli bir yaşa eriştikten sonra bu tekstil malzemelerinden çok daha fazla istifade etmeye başlıyoruz. Özellikle kendi evimizi hazırlarken aslında ne kadar önemli oldukları, çeşitleri, türleri, karışımları ve temizliklerinin daha da belirginleşmesiyle birlikte ortaya çıkıyor. Tekstil ürünlerinin sağladığı atmosferden o kadar çok istifade ediyoruz ki, bir anda hayatımızın merkezinde konumlanıyorlar. = HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43. -.-Salonlarda toprak tonlarında örtüler veya döşemelik kumaş çeşitlerini tercih ederek, evlerde huzurlu bir ortam havası estiriyoruz. Mutfakları renklendirmek ve zevklerimize, beğenilerimize göre dekore etmek için başvurduğumuz yöntem yine tekstil malzemeleri oluyor. Masa örtüleri, temizlik bezleri, sandalye kılıfları derken bir anda canlı ve neşeli mutfaklar belirginleşiyor. Yatak odalarının yıldızı ise nevresim takımları oluyor. Renkli bir rüyaya dalarken son model tasarımlarla yataklarımızı süsleyen kumaş renkleri ve desenleri bizlere eşlik ediyor. Rengarenk battaniyeler, yorganlar, kırlentler ve yastıkların olmadığını düşündüğünüzde sadece yatak odalarının veya salonların değil, hayatımızın da bir anda sönükleşeceğini tahmin etmek hiç de zor olmasa gerek.

Ve kıyafetler… Günlük yaşamımızda çizmeye çalıştığımız imajı onlarla belirliyor, soğuktan onlar sayesinde kurtuluyor, bedenimizi en özel günlerde onlara emanet ediyoruz. Bin bir çeşit kumaş türleri arasından kıyafete en uygun çeşidin tercih edilmesiyle üretilen ve her yıl biraz değişime uğrayarak yaşamlarımızdaki yerini her daim koruyan kıyafetlerin her biri aslında bizler için koruma kalkanı görevini üstlenmiş durumda. Tüm tekstil ürünleri için aynı durumun geçerli olduğunu söyleyebiliriz. Bu; doğumdan ölüme dek süren bir dostluktan başka ne olabilir ki?

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın