Merter Kumaş Toptancıları

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Merter Kumaş Toptancıları. Aşağıdaki anahtar dört gölge kumaş özelliklerini ve açıklık faktörleri tanımlar. Onlar ışığı emer çünkü Normalde, koyu renkler daha iyi bir parlama kontrolü sağlar. Onlar ısıyı yansıtmak için ışık renkleri daha iyi ısı kontrol sunuyor. Dubleks kumaşlar parlaklık kontrolü ve ısı kontrolü hem de sunuyoruz. Tüm Draper kumaşlar yangın geciktirici vardır. Komple kumaş hatları ve Kumaş Seçici Aracı ile mevcut yangın geciktirici değerlendirme.parti kumaş alanlar HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Merter Kumaş Toptancıları. Doğal ışık çalışma ortamında sağlık için yararlı olabilir. Panjur kumaş açıklık seçerken parlama ve yansıma karşı koruma sağlanması esastır. Açık ya da tıkalı: Açıklık seçim konumunu, coğrafi konum veya pozlama alanı, ofis aktivite ve görünümü bina dayalı olmalıdır. Merter Kumaş Toptancıları. koruma ve daha iyi görünüm-through yetenekleri için parlama ve yansımaları iş istasyonu, kontrol için pencere gölge açıklık faktörü için öneriler gösterir sonraki kutuya haritaya bakınız.

Draper ışık ve ısı, görünüm ve gizlilik kontrol belirtici kullanımı için test verileri sunuyor ve parlama düzeyi.

Merter Kumaş Toptancıları. Güneş geçirgenlik (TS), yansıma (RS) ve absorptansı (AS), gölge çarpıcı tüm güneş enerji yansıması olduğunu belirten,% 100 kadar eklemek emilir, ya geçti.

Görünür geçirgenlik (TV) algılanan olması muhtemeldir parlama miktarını gösterir.

Açıklık faktörü (OF) örgünün yoğunluğu ile ilgilidir.

Gölgeleme katsayıları (SC) gölgeleme verimliliğini gösterir.

Fenestration veriler, Kumaş Seçici Aracı ile her kumaş için kullanılabilir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın