Metre İle Kumaş Alanlar | Kilo İle Kumaş Alanlar

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir kumaşın yeteneği nemi almak için.

Asetat :Imal edilmiş bir elyaf pamuk linterleri ve / ya da odun hamuru rafine selüloz bileşiği, ve bir iplik memeciği boyunca ekstrüde edilmiş ve sertleştikten sonra asetik asit ile oluşturulan.= HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43.-.

Akrilik : Bir üretilen elyaf, onun önemli özellikleri yumuşak, yün gibi el, yıkanabilir ve kurutulabilir ve mükemmel renk tutma makinesi bulunmaktadır.

Alpaka : Bir doğal saç elyaf alpaka koyun, lama ailesinin bir evcil üyesi elde.

Angora : Ankara keçisi ve saç. Ayrıca Angora tiftik olarak da bilinir. Angora da Angora tavşan kürk için geçerli olabilir.

Antik Saten : Bir geri dönüşümlü saten örgü şantuk-dolgu iplikler kullanılarak oluşturulan teknik arkasındaki teknik yüz ve yüzey slubs üzerinde saten yüzer ile. Genellikle güneşlik kumaşlar için sağ tarafı olarak gerekli teknik ile kullanılır ve genellikle elyafın bir karışımından yapılır.

Baklava desenli : Bir kumaş içine örgü farklı renk elmas şekiller ile tasarlanmış bir desen.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Bambu Kumaş : Bambu kumaşı bambu çim hamurundan yapılmış doğal bir tekstil olduğunu. Birçok benzersiz özellikleri vardır ve en tekstil lifleri daha sürdürülebilir olduğu için Bambu kumaşı popülaritesi artmaktadır. Bambu kumaşı, hafif ve güçlü mükemmel esneklik özellikleri vardır ve antibakteriyel bir ölçüde olduğunu.== HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43- jpg

Bark Kumaş : Bir dokulu dokuma, bir iç  olarak 30’lu-40’lı ve 50’li yıllarda popüler olan genellikle baskılı pamuklu kumaş. Baskılar genellikle büyük üzüm, yaprak ve çiçekler vardı.

Batik : Bazı bölgelerde mum ya da kalıp alanlarda nüfuz boyalar tutarak tasarımları yapmak için yapıştırıcılar veya nişasta patları ile kaplıdır burada boyama için bir yöntem. Renkli ve karıştırılmış etkileri kapalı kaynatılır balmumu ve yeni bir renk tekrar boyama öncesinde uygulanan bir başka tasarım modeli ile ilk, boyama işlemi birkaç kez tekrarlamak sureti ile elde edilir.

Patiska : Hafif, düz örgü , yarı-şeffaf ve genellikle pamuk veya pamuk karışımları yapılmış. Yadigarı dikiş, bebek giysileri ve iç çamaşırı için uygun.

Bedford Kordon : Uzunlamasına yönde yükseltilmiş sırtlar ile bir kablo pamuk gibi . Kumaş, yüksek güç ve yüksek bir dayanıklılık sahip olduğundan, çoğu zaman döşeme ve iş kıyafetleri için kullanılır.

Bengalin : Genellikle kombinasyon halinde, tekstil lifleri (suni ipek, naylon, pamuk ya da yün gibi) yapılan bir çapraz yiv araçları ile bir kumaş.

Yün : Keçeli örme yün, büyük sıcaklık ile örme esneklik sunar. Sıcak suda% 100 yün jarse gerekli miktarda çift yıkama ve sıcak kurutma makinesi kurutma kendi oluşturun. % 50 daralma bekliyoruz. Ceket, yelek ve doldurulmuş hayvanlar için uygun.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın