Mikro Fiber – Micro Fiber Kumaş – Pazen Kumaş

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Mikro aynı zamanda su emilimi arzu edilir kumaş çeşitli için kullanılır, örneğin, temizlik bezleri, toz cam temizleme, silerek ya da sık sık mikrofiber malzemeden imal edilmiştir araba detay için de kullanılır.=HER TÜRLÜ - SPOT - STOK - KUMAŞ - İPLİK - GİYSİ ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Bu malzemeden yapılmış çoğu bezler tüysüz veya ağda bir araba için idealdir toz, kalıntı geride bırakmak yok, ancak bu mikrofiber malzeme toz ve tüy bırakmayan absorbe edecek dikkat etmek önemlidir. İyi bir ideal kumaş kullanılan bir sonraki tevdi edilebilir herhangi bir artık kalıntı önlemek için, her kullanımdan sonra kumaş yıkama etmektir.

Linens

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Mikrofiber genellikle masa örtüleri, sırf perde ve perde gibi diğer tekstil uygulamalarında kullanılır. Ürünleri bu tür mikrofiber karışımı leke-kovucu yeteneği pek çok ev sahibi, restoran sahipleri ve hem iyi görünümlü ve servis malzemeler kullanmayı tercih işletme sahiplerinin diğer türlerine da çok çekici. HER TÜRLÜ - SPOT - STOK - KUMAŞ - İPLİK - GİYSİ ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizKolayca su ve nemi çıkarmak için bilindiği gibi, bu malzeme yapılan zaman banyo havlusu ve el havlusu da popülerdir.

Giyim

Giyim için mikrofiber bir kullanımı artık birkaç yıl için yaklaşık edilmiş olsa da, en çok ter uzak fitil kabiliyeti nedeniyle spor giyim bulunur. Malzeme de hastaların kan akışını artırmak için kullanılan tıbbi sıkıştırma çorap, bulunabilir. Bu yanıcı olduğu için doğal bir malzeme değildir ve çünkü giyim için malzeme kullanarak itiraz olanlar var. Ayrıca, bazı insanlar mikrofiber malzemeden yapılmış bir giysi diğer kumaş seçenekleri kadar rahat olmadığını hissedebilirsiniz.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın