Moda Gelinlik 2014

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Moda Gelinlik

Ortadoğu kültüründe, kadınlar kumaş  örtülü olabilir. Bir peçe bir sonucu olarak, tevazu için gerekli olan ve onun kaldırma sadece kocası için olduğunu.gelinlik kodası HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Sadece gelinin ailesi ve kocası kadının açıkladı görmek için izin verilir. Birçok modern Ortadoğulu kadınların peçe don yok, ama bazı, peçe olmadan görülüyor oldukça uygunsuz bir suç olarak kabul ya da en azından edilir.

Özel sık Avrupa’nın en Ortaçağ’da kabul biriydi. Çoğu zaman, bu özel batıl inanç bağlantılı ve gelinin peçe kötü küfürler veya ruhlardan onu koruma altına alınmıştır. Sadece düğünden önce gelini görmek için bir damat için kötü şans bir hurafe vardır. Bazı inançlar, hatta bir gelin düğün gününe kadar tam kostüm kendini görmemeli. Peçe elbise ile üzerinde çalıştığımız değil, ve bu düğünden önce en son aşamada alınır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Düğün peçe de evli devlete saf ve bakir devletten kadının geçişi temsil etmek için geldi, ve birçok modern ve geçmiş kültürler ideal evlenmeden önce bekaret hissediyorum. dress HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizPeçe ile birlikte beyaz gelinlik kostüm, bu bekaret simgeliyor. Peçe de sembolik bir temsili olarak görülebilir, bir kadının ilk cinsel ilişki deneyimi sırasında. Gelinin peçe kaldırma Bir damat kumaşı  bu nedenle, evlilik erdirmek olacak cinsel eylem için oldukça cesur bir referans alır.

Yakın zamana kadar baş örtüsü uygun oldu. Sonuç olarak, gelinler ya tevazu ve Allah‘a saygı göstermek için bir şapka ya da bir peçe giydi. Daha muhafazakar.  Bazı kadınlar başka manadan çok saygı bu sembolün için peçe daha giyebilir.

Birçok kadın boyun eğdirme bir devam temsili olduğunu savunuyorlar. Bu koca karısını sahibi ve, bu nedenle, antipatik gelir. Onlara göre, tesettür kadınlar zorla, bir insanın kural olarak görülebilir. O kadın adamın kumaş baskı ile eşittir eğer modern bir gelin peçe reddedebilir.

Diğer taraftan, değişken gazlı bez, dantel, ipek , net ya da tafta kumaş , genellikle oldukça güzel olarak kabul edilir. Oldukça olduğunu, çünkü pek çok kadın peçe giymek için seçti. Geçmişte düzenlenen olabilir ne olursa olsun sembolizm çekici nitelikleri daha bazı kadınlar için daha az önemli olabilir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın