Moda ve Tekstil Tarihi

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Moda ve Tekstil Tarihi

Bir diğer önemli etkisi 1950’lerin ortalarından itibaren, özellikle erkek giyiminde akıllı, şık bir görünüm ilham etmişti İtalyan tasarım oldu. .1HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizİngiltere’de, terzi kıyafetleri üzerinde ısrar malzeme seçimi ve maksimum etki için kesti. Bu genç kuşak elbise farklı bir tarzı geliştirmeye başlayınca, talep az geleneksel, daha uygun kıyafetler için büyüdü evlerin seçkin tutum tarihli görünüyordu.

Gençlerin gelir sadece yetişkin elbise kopyalamak daha yaptım bir gardırop için arzu yaratarak, İkinci Dünya Savaşı’nın sonundan bu yana en yüksek düzeyde. 1950’lerin sonlarından bu yana tasarımı olmuştu gençlere özel amaçlı kıyafetler popüler oldu.

Bunun yerine günün belirli günler veya saatler için tasarlanmış giysiler satın alma, insanlar farklı şekillerde birleştirebilirsiniz ayıran tercih.

Mini etek, bir ideal sıska kadın formu için tasarlanmış on yılın en göz alıcı giysi oldu. Kadınlar soluk vakıf giydi ve sürme, rimel ve sahte kirpik ile gözlerini vurguladı. Kuaför tarafından icat gibi saç, uzun ve düz ya da şekilli bir veya kama giyilen oldu.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Belki 1960 elbise en dikkat çekici gelişme, erkek giyimde dramatik bir değişiklik oldu. 150 yıldır, erkekler için giyim ısmarlama ve görünüm düz ve koyu olmuştu. Şimdi, ilk modası çıktı trendleri takip, renkli unsurları ince dar pantolon ve bot ile giyilen, böyle yakasız ceket gibi, tanıtıldı.

1960’ların sırasında abartısız ve kravat birlikte canlı baskılı gömlekler ile geri geldi. Son olarak, Ceketi yakasız ve pantolon abartılı geniş boyutlar aldı. Erkekler ve kadınlar benzer öğeler için aynı butiklerde alışveriş gibi giyim giderek oldu.==  HER TÜRLÜ = STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43

Tekstil Kumaşlar, tüm çağdaş sanat ve Pop görüntüleri ve göz kamaştırıcı Op sanat resimlerinin gibi grafik onların ilham aldı genç serbest tasarımcıların modellerini aldım.

Parlak renkli büyük ölçekli geometrik tekrarlar hem elbise ve mobilya kumaşlar için sık vardı. Daha sonra on yıl içinde, çiçek desenleri her yerde görüldü. Victoria dekor yeniden keşfedilmiş ve Art ödünç motifler renklerin eklenmesiyle yeni bir yaşam kira verildi.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın