Mont Kumaşı

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Mont Kumaşı. Yeni yöntemde, ayrı üst projeksiyondan, bol dökümlü numunenin çözgü ve atkı yönleri boyunca yükseklik projeksiyon kullanılarak alınır drape metre diskin üzerine monte ek ışık kaynağı. Üst projeksiyon ve atkı yönlü yükseklik projeksiyon hesaplanan yeni üç boyutlu perde katsayısı (3-D DC) farklı örtü görünüm ama aynı geleneksel örtüyü katsayısı ile numunelerin ayırt yeteneğine sahiptir. Bu 3-D DC örtünün en geleneksel drape katsayısına göre parametrelerini açıklayan iyi bir korelasyon vardır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Mont Kumaşı. Pamuklu gömleklik kumaş ile yapılan çalışmalar, inç başına atkı artış ile, örtü katsayısının artması, bir maksimum değere ulaştığı ve bundan sonra azaldığını da göstermektedir. Polyesterin durumunda / pamuk artan, karışımlı kumaşlar perde katsayısındaki bir eğilim gözlenmektedir. Boyama asmak katsayısının değerini azaltır. Çalışmalar ayrıca DC% zamanla azaldığı ve örnek ulaştığı monte numunenin 5 dakika sonra durum stabilize olduğunu göstermektedir. Seamed kumaşlar asmak görünüm ve DC% stabilize var. Kumaşın dikiş sayısındaki artış kumaşın sertliğini ve dolayısıyla DC% artar.

 

kumaş çeşitleri ve özellikleri,elbiselik kumaş çeşitleri,döşemelik kumaş çeşitleri,örme kumaş çeşitleri,kumaş çeşitleri online satış,kumaş çeşitleri nelerdir,elbiselik kumaş çeşitleri ve fiyatları,koltuk için uygun döşemelik kumaş çeşitleri

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın