Naylon İplik – İplik Alanlar

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Naylon İplik

Naylon ipliğin aynı zamanda poliamid iplik olarak da bilinir. Böyle PA6 ve PA66, ya da naylon 6 iplik ve Naylon 66 iplik gibi diğer bazı isimler vardır üretilen naylon iplik her farklı malzemeleri, ve bize sağladığı naylon iplik kalitesi, sektöründe çok iyi kadar eşleşir...2ol-0HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Biz Naylon 6 Tekstüre İplik sahip olmasıyla, Naylon 6 İplik teslim iplik farklı özellikleri kapsayan PA6 da  de bizim malların bir bölümünü oluşturmaktadır. Bu naylon iplik pek çok pratik uygulamalar vardır ve örme, dokuma, spor giyim ve çözgü örme için kullanılır. Çoraplar ve şemsiyeler de naylon iplik bu tür yapılmış, ve birçok üretici ile popüler olan.

Naylon 6 POY İplik, Naylon İplik ve siyah renkli naylon DTY İplik de bizimle mevcuttur. Bahsedilen tüm üç çeşidi bizim güvenilir üretim kaynaklardan çeşitli tutarlı nitelikleri mevcuttur. Biz naylon iplik teslimat iyi bakmak ve biz hacimli siparişleri göndermek için gerekli altyapıya sahip.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yukarıda belirtilen üç naylon iplik, Naylon 6 POY İplik ya da denir olarak, kısmen iplik odaklı, pratik uygulamalar çok sayıda vardır. Naylon 6 POY İplik yarı mat, parlak ve siyah gibi farklı parlaklık geliyor. Özellikler değişebilir, ve yaygın görüşlü bazı özellikleri 85D/24F, 85D/72F, 125D/24F vardır. Bu üç normal üretim vardır. Diğer naylon iplik, yani Naylon 6 FDY İplik farklı parlaklık ve özellikler geliyor. Bunlardan bazıları yarı mat 40D/24F, parlak 50D/13F trilobal ve 70D/24F içerir. Adlı son tam donuk, mat-yarı parlak ve trilobal parlak parlaklık geliyor...20-.HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Naylon 66 İplik güç ve dayanıklılık bir yeri vardır. Nylon 66 Tekstüre iplik yüksek mukavemetli herhangi birine dayanan, esnek bir insan polimerler yapılan revenant amid grubu içeren CONH olan moleküller. Naylon iplik son zamanlarda kilometre bir sürü kazanmış ve birçok üretim sürecinin ayrılmaz bir parçası olduğu ifade edilmiştir. SHM Traders DTY ipliğin farklı özellikleri kapsayan PA66 sağlamaktadır. Söz konusu naylon iplik başka kullanımlar da, bir ev sahibi olarak, dokuma ve örme için kullanılır.

Naylon 66 POY İplik ve Naylon 66 FDY İplik naylon iplik ayrılmaz parçalarıdır. Eski tür 52D/13F, 52D/34F, 86D/24F, 86D/34F, 86D/68F gibi farklı özellikleri mevcuttur. Tüm bu ürünler spor da tam mat şeklinde geliyor sonuncusu, engelleme yarı mat parlaklık,. İkincisi, yani naylon iplik tamamen çekilmiş çeşitli yarı mat ve veya tam mat parlaklık vardır. Bu Naylon 66 FDY İplik birçok özellikleri geliyor, bazıları 40D/34F, 70D/24F, 70D/34F, 70D/68F ve 105D/34F içerir. SHM Traders yüksek kaliteli olarak, yukarıda tarif edilen tüm naylon iplik sağlar.

Naylon 6 Yüksek mukavemetli Endüstriyel İplik sanayi dünya tarafından yaygın olarak kullanılan önemli bir naylon iplik olduğunu. Biz endüstriyel kullanım için yüksek mukavemetli naylon iplikler sağlayabilmektedir. Bizim envanterinin bir bölümünü oluşturan ürünlerden bazıları 150 denye, 210/300 denye, 840 denye, 1260 denye ve 1680 denye içerir. Ayrıca naylon 6 kaplı iplik sağlar. Bu naylon iplik yüksek kalibreli olup, herhangi bir ilgili sorularınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın