Örme Kumaş – Parti Kumaş Alan

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Örme Kumaş

Örme kumaş kullanımı iyi kullanmak için konulmuştur ki günümüz dünyasında çok alan ve uygulamaları bulunmaktadır  yukarıda bahsettiğimiz şeyin değerini anlamak ve buna göre odak değişti.we_HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Tek Jersey:

Süprem örme kumaş iyi karşılandı ve yaygın olarak kullanılan biçimlerinden biri olur. Bu farklı kalite yapılarda kullanılabilir pratik bir kumaş, ve bazen ‘tek örme’ olarak adlandırılır. Vs ağırlığı, renk haslığı, genişlik, açısından bu kumaş biçiminde, yani tek jarse, birçok yönleri vardır kumaş renkleri, tasarımları bir bolluk, serbestçe kullanılabilir de, ve veya yazdırır  tek jarse kumaş anlaşma, ve bu düzgün görünümlü kumaş, kalite ve teslimat açısından, hiçbiri ikinci.

Bebek örme kumaş, ya bir dairesel kaburga makinesi, ya da düz bir kaburga makine üretilmektedir. Örme malzeme bir yükseltilmiş wale veya sırt kumaş bu özel çeşitli özelliğidir. Kaburga örme kumaş ve bebek kaburga örme kumaş yaygın dünyada kullanılmaktadır. Kumaş üzerinde yiv kumaşlar ya da basit ve karmaşık olabilir ve bu göz uç pervaz örgü kumaş üzerinde sadece bağlıdır. Biz rekabetçi fiyatlı, en kaliteli bebek kaburga örme kumaş temini anlaşma.

Çift Örme:

Çift Örme kumaş üzerinde ince kanatlara sahip bir firma kumaştır. Onun ağırlığı orta ağır aralıkları, ve çünkü minimal streç kalitesi popüler. Çift örme kumaş vb pantolon, etek, ceket, yapımında yararlıdır ve genellikle her iki tarafta aynı görünüyor ki, tek bir kumaştır. Biz birçok çeşidi çift örme kumaş tedarik ve bu alanın özünü anlamak.Ribbed_Knitting_HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Spandex:

Spandex örme kumaş da% 70’e varan ya da öylesine kendi streç özellikleriyle bilinmektedir. Bu iki yönlü streç kumaş, fan aşağıdaki onun çok kendi payına sahip olduğunu, daha sonra sürpriz olarak gelmelidir. Büyük ilgi ve burada kayda değer değildir spandex, yaklaşık bir nokta, naylon / spandex genellikle daha boyuna uzanıyor pamuk / spandex, çapraz tane daha esneme olduğu gerçektir. Spandex vb mayo, tozluk, spor giyim, yapımında kullanılan ve SHM Traders iyi tayt örme kumaş bulmak için bir yerdir. Daha fazla detay için bilgi formunu doldurunuz çekinmeyin.

Jakarlı:

Adı Jakar kendisi oldukça karmaşık geliyor ve dolayısıyla jakarlı örme kumaş karmaşık dokunmuş bir kumaş, olur ki, şaşırtıcı değildir. Bir dokuma tezgahının özel bir ürünü olan bu dokuma figürlü kumaş, yaygın olarak ev eşyaları ve giysiler gibi uygulamalarda kullanılır. Biz oldukça kolay bulma ve jakar seçimi yapmak. Biz sadece iyi jakarlı örme kumaş kaynağı.

İnterlok:

Kilidi örgü kumaş, bir dairesel örme makinesi üzerinde tasarlanmıştır. Bu iğneler setleri alternatif yardımı ile, birbirine dikiş ile örme bir kumaştır. Orada mevcut interlok örme kumaş geniş bir dizidir ve aralık Biz harika fiyatlarla interlok örme kumaş sunuyoruz renkli kilit kumaşlar, tasarımcı interlok kumaşlar, interlok otomatik şerit kumaşlar vb içerir.

Lycra:

Likralı örme kumaş Spandex bir türevi olarak adlandırılan olabilir, ve para için iyi bir değeri temsil düşünülmektedir. Bu dayanıklılık, iyi yırtılma mukavemeti gibi birçok niteliklere sahiptir ve ücretsiz büzülme edilir. Lycra örme kumaşların Bazı popüler çeşitleri Döngü Geri Lycra ve Kaburga Lycra içerir. SHM Traders rekabetçi fiyata tüm farklı yüksek kaliteli Lycra örme kumaşların büyük bir çeşitlilik sunmaktadır.

Polar:

Polar dikmek kolaydır ve bu hafif örme kumaş temelde dayanıklılık ve konfor artar Anti-kazık arasında çeşitleri mevcuttur, ve yelek bir çoğunda kullanılır. Sıcak ve rahat polar, vb eşarp, ev kat, kullanılan Kadife bir parlak kumaş andıran kadife, ayrıca bazı yenilikler gibi, giyim birçok farklı türde yapımında kullanılır iki önemli faktör, fiyat yanı sıra kaliteden ödün vermeden, keçenin tüm yukarıda belirtilen çeşitleri temin uzmanlaşmıştır. Ayrıntılı bilgi için bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin.

interlok kumaş fiyatları,interlok pijama,interlok örgü,interlok kumaş,interlok battaniye,interlok nedir,interlok driver,interlok kumaş nedir, örme kumaş imalati,örme kumaş çeşitleri,örme kumaş fiyatları,örme kumaş nedir,örme kumaş iş ilanları,örme kumaş özellikleri,örme kumaş makinaları,örme kumaş firmaları, süprem kumaş,süprem nedir,süprem kumaş nedir,süprem kumaş fiyatları, spandex kumaş nedir,spandex iplik,spandex nedir,elastan kumaş nedir,spandex ekşi sözlük,

knitted fabrics,knitting fabrics products,cotton fabrics,wool fabrics,polyester fabric,knit with fabric strips

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın