Örme Kumaşlar

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

ÖRME KUMAŞLAR

Triko – kumaşların en eski türlerinden biri. O Eski Mısır’da ortaya çıktı – arkeologlar ve çocuk çorap bulduk triko. Yuvarlak beş konuşmacı insanlar sadece 13. yüzyılda öğrenilen örme – Tabii ki, o günlerde iki iğne her zamanki el-örgü oldu. Endüstriyel ölçekte üretime başlamak için izin ilk örgü makinesi, onaltıncı yüzyılda icat edildi, ve yirminci bu malzemenin geniş yayılması “balıkçı yaka” icat, ve o zamandan beri dokuma kumaşlar faydacı ürünler (iç çamaşırı, çorap, kazak), aynı zamanda yüksek moda değil sadece kullandı.ÖRME HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Modern jarse – bu döngüler ve onların etkileşimi oluşumu tarafından üretilen kumaş. avantajı triko herhangi bir yönde çok genişletilebilir olduğunu, yumuşak ve neredeyse kanıt ezmek. Onun diğer avantajları – aşınma içinde ‘s direnci, özellikle sentetik olarak üretilen örme kumaşlar. Yün forması ve daha savunmasız.

Tüm örme kumaş ayrılabilir tekli ve (örme yöntemi için) iki katına çıkmaktadır. iyi genişliğinde uzanır tek avantajları. Çift mayo yoğun ve daha az sürer. Ayrıca, mayo, doğal ve yapay ayrılabilir. Örgü seti çeşitleri, triko türleri dolayısıyla çeşitli.

Triko başka bölümü var – içinde çapraz örme ve çözgü olarak birkaç çözgü ipliği olarak kullanılan gibi halkalar bir dizi, aynı iplik bükülmüş oluşturulur.

Randevu ile mayo böylece giysi, eldiven ürünleri, dış giyim, hafif giysiler ve için bez ayrılabilir. Binaların jersey de çok farklı olabilir – bu kaplamasıyla, boyalı, baskılı,melanj, sert ağartılmış olabilir. Triko iyi şekil tutmak – bu durumda, dış giyim imalatı için kullanılan, yüzeyi başka bir kumaş (kadife, kadife, vs.) neden olabilirler.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın