Oxford Kumaş Gömlek Modası

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Oxford Kumaş

Aynı Oxford kumaş gömlek kullanarak size farklı yerlerde bir sürü alabilir. Herhangi büyük bir kıyafeti gibi, bu bir o cilalı gibi çok yönlüdür.HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Beyaz ve iyi donatılmış blazer ile eşleştirerek başka iş de diyelim ki, işe rahat seçenek, giyinmiş-up içecekler ya da güzel bir tarih olduğunu alarak. Flop olmayan bir yaka ile bir  kullanarak zor bir test olabilir, ancak yüksek kaliteli gömlek bu sorunu önlemek gibi görünüyor.

Bu blazer terzilik, ancak aşağı boyutlandırma gerekebilir (yukarı veya?) Da, bazı adamlar yardımcı olabilir. (Belki üzücü cüzi bir miktarı ile) biraz daha farklı bir gölge Jeans, mavi-on-mavi bir görünüm kadar bazı kırılmasına yardımcı olacak ve bir yapılandırılmamış blazer kıyafeti biraz daha rahat eğilir demektir.

Ayrıca mavi-on-blue açılan bazı kırmak için, aa stand-out cep kare işi yapabilirdi. Katı, hiç akıllıca süet çöl çizme ile bakmak Sabitleştirilmesi güvenli bahistir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Bu çorap oyun biraz oynamak için mükemmel bir çıkış sağlar ve zengin bir kahverengi süet kıyafet daha görsel derinlik ekler; de, cep Meydanı ve çorap arasında oluyor çok fazla çatışma yok emin olun.HER TÜRLÜ - SPOT - STOK - KUMAŞ - İPLİK - GİYSİ ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Biz Oxford gömlek düşündüğümüz zaman birkaç kelime akla geliyor. Klasik, çok yönlü, rahat ve kolay. Oxford gömlek aslında oxford kumaştan yapılmış, son derece esnek ve dayanıklı olan kalın ve yoğun dokunmuş pamuklu. Oxford gömlek yaymak noktasından yaka herhangi bir tür giyilebilir, ancak en yaygın aşağı düğmesini basılı yaka, adından oxford kumaş butonu. Erkek giyim dünyasında bu beygir sadece  karıştırılmamalıdır.) oyun sırasında rüzgar çırparak kendi gömlek yaka tutmak için düğmelerini kullanarak polo oyuncuları ile İngiltere kökenli gider. Moda gölet üzerinde sıçrama yaptığında oldu hala bugün-vardır.

Peki neden u kadar önemli? Bu özetin özeti Amerikan casual gömlek. Bu giyinmiş olabilir ve aşağı-ama sadece Amerika’da. Fred Astaire kruvaze takım elbise ile onun giydi. erkeklerin çoğunluğunda terzilik güven yok. Düğme çıkışlar iyi gündelik durumlarda giyilir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın