PAMUK – Kumaş Alanlar

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

PAMUK

Pamuk konfor, görünüm, çok yönlülük ve performans için bilinir. Birçok kumaş ağırlıkları, renkleri, desenleri, örgüleri, ve fiyatlar mevcuttur. Pamuk, pamuk bitkisinin gelmektedir. Bol yağmur var, sıcak iklimlerde yetişir. Bu tip pamuk lifleri, koza tohum alınan ve uzunluğu değişmektedir.qqHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Bu sürece 2 ½ “ve 3/8 gibi kısa” olabilir. Uzun elyaflar daha pahalı olan ve üretilmesi daha zordur. Pamuk aldım sonra, (çırçır duyduğumu hatırlamıyorum?) Çırçır olarak bilinen bir işlem tarafından ayrılır ve uzun elyaflar iplik içine yapılır. Kısa lifler suni ipek üretmek için kullanılır. Kaliteli tarafından belirlenir: a) lif inceliği, b) renk; c) Yabancı madde. Lif uzunluğunu anlamak için, bir iplik ve açılmak soyun. “Uzun ½ daha lifler arayın.

Şimdi pamuk bu kadar büyük ne kadar yeterli tarih dersi. Pamuk birçok takdire şayan özellikleri ve birkaç daha az-daha-takdire özelliklere sahiptir:

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Rahat yıl boyunca. Sıcak, nemli havalarda, pamuk teri absorbe edecek ve kumaş yüzeyinde serbest ve nem buharlaşır. Soğuk havalarda, pamuk vücut ısısını korumak yardımcı olacaktır.= HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43.-.

Kolay temizlemek için: genellikle, pamuklu giysiler aklanıyor olabilir, ve hatta sıcak su ayağa, ama pamuk da kuru temizlenmelidir kuru temizleme için giysi ararsa. Kumaş kuru olmalıdır temizlenir olmadığını belirlemek için bazı faktörler boyalar, bitirmek, düzeltir, ve giysi tasarımı vardır. Eğer bir şüphe varsa, ilk kumaşın küçük bir örnek yıkayın. Pamuk giysiler sık ​​sık temizlenmesi gerekir. Kolayca lifler toprak.

Psikiyatristlerim: Ah, evet, pamuklu kumaş küçülür. Bu dikiş proje başlamadan önce pamuklu kumaş ön küçültmek için bir zorunluluktur. Bir kereden fazla kumaş yıkamak isteyebilirsiniz. Gevşek daha küçültmek örgüleri; yakın örgüleri az büzülür. Sıcak suda yıkandığında Pamuk daha küçülür. Eğer bu giysi tamamlanmış gibi aynı şekilde yıkayın.

Kırışıklıklar: yıkandığında pamuk kırışık yok. Çoğu zaman pamuk lifler, kırışıksız kumaş elde etmek için başka elyaf ile harmanlanır. Polyester ve karışımlı pamuklu bir buruşmaz, kolay bakım kumaş yapar. Pamuk / poli karışımı kumaş bakımı kolay olmasına rağmen, pamuk ve aynı zamanda hapları gibi serin değil. Formaldehit bazen “bakımı kolay pamuk” oluşturmak için pamuk eklenir.

 

pamuk prenses,pamuk nerede yetişir,pamuk fiyatları,pamuk nedir,pamuk prenses ve yedi cüceler,pamuk borsası,pamuk kale,pamuk hakkında bilgi

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın