Pamuklu Kumaş Çeşitleri

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Pamuklu kumaş oldukça dayanıklı aşınma ve ısı direnci için rahat. Kumaşlar tekrar tekrar ek olarak, germe ve çamaşır eğilme ölçüde direnci mükemmel hijyenik özelliklere sahiptir. kumaş HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43Pamuk, kendi ağırlığının yaklaşık 15-20% iyi fitilleme kapasitesine sahip olmakla birlikte, aynı zamanda dokunma üzerine ıslak olmazlar. Pamuklu kumaş çok yavaş kurur.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Denim yaz giysileri için bir malzeme olarak ideal, neredeyse sıcak değil. Dayanıklılık için ünlü Pamuklu giysiler, art arda, ütü bükme ve germe, yıkamaya tabi olabilir. Denim sıcak giysiler üretmek amacıyla, pamuk havlandırılması tabi tutulmuştur. Özel bir şekilde tedavi edilmez Pamuklu kumaşlar, çok ve ne zaman küçültmek yıkanır. Kimyasal bir çözelti ile muamele edilmiş kumaşın tabi tutulması, kumaş o kadar çok buruşuk ve kolay bir şekilde süzülür. Pamuk kumaş liflerinin şişme azaltmak özel bir makine veya doku maddeler üzerinde Tel Kumaş tortulaşma önleyici bitirmek için oldu. Pamuk gri kül oluşturan, sarı alev yanan, ve yanmış kağıt kokusu vardır.

Kumaş çeşitleri

Evsel ve endüstriyel – Pamuklu kumaş iki ana tipe ayrılır. Genel olarak,% 80 pamuklu kumaşlar, örneğin, giyim için tasarlanmıştır ev tipleri, yapmak, elbise, kostüm,ışık ceket, yaz, ilkbahar ve sonbahar mont ve yağmurluklar yanı sıra kumaşlar. Orada da bir yerli türler için pamuklu kumaşlar dahil perde , mendil, havlu ve battaniye. pamuk dokularından genişliği 80,90, 140 ve 160 cm kadar olabilir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın