Pamuklu Kumaş Çeşitleri

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Bu dokuma tek istisna örme, dokuma ve için iplik yapmak için kullanılan fitilli kumaş vardır. Bu doku normalde kaba ve pamuklu bez oluşturmak için, ama uzun kordonu saten kumaş çeşitleri oluşturmak için değil, ipliklerini dokunmaktadır. Bu pamuk kaba form veya bir pamuklu sentetik karışım olması için alışılmadık bir durum değildir.

Pamuk tespit etmek için en sık testlerin biri yanma testi olarak da bilinir. Adından da anlaşılacağı gibi, bu bitki bazlı lif özelliklerini tutan elbiselik kumaş online satış olmadığını görmek için pamuk yanan içerir. Bu test, küçük bir renk örneği ile çok dikkatli yapılması gereken bir kumaş alanlar. Bu giysiler, sadece farklı kumaş tanımlamak için çalıştıkları için tavsiye edilmez.online kumaşçılar HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yakıldığında, pamuk temiz bir alev üretir. Alev istikrarlı ve genellikle yanan yaprakların kokusu olduğu söyleniyor. Bu yumuşak Cüruf veya geride fırçayla sürülebilir elbiselik kumaş isimleri kül bırakır. Pamuk türüne bağlı olarak, yavaş veya hızlı bir şekilde yazabilir, ama hiçbir şekilde erimiş görünmektedir. Bu kül yakar, böylece renk örneği yandı bir kere, orijinal renk veya doku bir şey yok. Alev kolayca sönmüş veya şişmiş olmalıdır.

Üretilen Pamuk Diğer Türleri. İki yaygın olarak üretilen pamuk diğer türleri, ama görmediği kumaş bulunmaktadır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: safakumas

Bir Cevap Yazın